1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z patchowaniem wave 4 na 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez artspeed, Styczeń 1, 2010.

1. artspeed

artspeed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pewien problem z patchowaniem gry avatar ustawilem wszystko zgodnie z instrukcja w abgx dodalem pliki i po ukonczeniu skanowania caly czas jest ze jest wave 4 czy moze wiecie jaka jest przyczyna pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. szamanpl

szamanpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    jakim programem pat****esz ? Jak Wave3Patcher to nie przepuszczaj potem obrazu przez ABGX360 bo wszystko przywraca do początku

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    najpierw przed patchowaniem dla pewności możesz sprawdzić czy obraz jest poprawny za pomocą abgx360 jeśli wyskoczy tylko ten błąd na zółto (oznaka wave 4) to znaczy, że wszystko jest ok. Następnie przejdź do patchowania obrazu. Polecam Ci program 360WavesPatcher. Jest to zdecydowanie prostsza metoda niż kombinowanie w abgx ;). Po przerobieniu NIE SPRAWDZAJ drugi raz abgx, po prostu nagraj pliczek dvd na płytkę i wszystko będzie w porządku

5. artspeed

artspeed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    spoko dzieki serdeczne za pomoc uzyje tego patchera bo bez kitu ten abgx cos sie pierdzieli :)

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    to potwierdź tą podziękę i kliknij "Dziękuję" :p

7. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jestes żałosny

8. Rafał1234

Rafał1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    ja mam ten sam problem co artspeed i zrobiłem tak samo jak radził m4rcin ylko że do tego progrmu 360wawepathers trzeba dać plik .iso i jak potem zamienić ten plik na .dvd? Bo zawsze to robiłem ABGX360

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nic nie zmienasz . Powinny być dwa pliki *.ISO ( to gra ) i plik *.DVD to plik informacyjny i ten plik zaznaczasz do nagrywania . Najpierw przepuść grę przez abgx360 , powinien ci sie utworzyć plik *.DVD , potem paczujesz i nagrywasz . Nie sprawdzasz po paczowaniu jeszcze raz w abgx360 !!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum