Problem z pen drivem. RGH

Paczis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jako, że chciałem od nowa wgrać xexMenu i FSD to pojawił sie problem z Pen drivem. Horizon go nie widzi, Xtaf Gui też nie. Jak podepnę pena do Xboxa to moge go używać, instalować na nim gry itp. Dodam że formatowałem pena na konpie i na xboxie, format plików to FAT32 a w Xboxie nie mam opcji konfiguracji ile miejsca przeznaczyć do systemu a ile jako wolne. Mogę tylko sformatować.
Gdy mam na pen drivie pliki (np. zainstalowaną grę) to po podłączeniu do kompa widać że pen drive jest częściowo zajęty ale pliki są ukryte (czyli jest ok z tego co wiem) ale w Horizonie nie wykrywa mi pen driva. Próbowałem kilka wersji Horizona i 2 pen drivy, sprawdzałem na 2 kompach i w trybie administratora
HELP!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wygrywasz normalnie pliki na pc żadnych programów nie potrzebujesz

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Paczis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wgrałem plik C0DE99990F586558 czyli plik z programem Xexmenu bezpośrednio do pen driva ale na Xboxie nic nie ma. Trochę poszperałem na necie i utworzyłem w pen drivie foldery HDD1/CONTENT/0000000000000000/ i tam skopiowałem plik z Xexmenu i jak podpinam pena do Xboxa to dalej nic. Powinien być xexmenu w dziale w wersjach demo z tego co wiem.

A dlaczego żaden program (Horizon, Xtaf Gui, Buffallo) nie widzi mojego Pen drive'a?
 

Do góry Bottom