1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pendrive po skonfigurowaniu na xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IslandersPL, Sierpień 20, 2010.

1. IslandersPL

IslandersPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainstalowałem na xboxie oprogramowanie żeby móc skopiować zapis gry na pendrive gdy to zrobiłem (a przedtem skonfigurowałem pendrive na xboxie) wszystko ladnie się skopiowało podłaczam pod usb PC a tam zupełnie nic nie widzi pomocy wiem że sa jakies stery na to ale jakie? I jak to zrobic zeby skopiowac zapis na dysk kompa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teraz pendrive odczyta tylko Xbox 360. Choć nie podobno jest jakiś program żeby odczytać zawartość takiego pendrive'a.

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Wystarczy użyć USBXTAFGUI :)

5. IslandersPL

IslandersPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bo jak właczam xport 360 to nie wykrywa mi zadnego urzadzenia

6. marcinobudno

marcinobudno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po uruchomieniu programu i open device wyskakuje błąd związany z i0.dll i nie wiem co z nim zrobic ?

7. Atelion

Atelion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Islanders, odpalasz USBXTAFGUI , potem Open Device, czekasz kilka sek az sie zaladuje, pozniej wchodzisz w content i tam powinienes miec pliki z roznymi cyferkami i to sa save. Chyba ze mi sie popieprzyło i są one w 0000000000000000,ale chyba nie. I wtedy kupiujesz je na dysk kompa. ;)

8. marcinobudno

marcinobudno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnąłem z neta program USBXTAFGUI wraz z plikiem io.dll i nie wiem co z nim zrobić. Pomocy

A jaki system plików powinien mieć pendrive sformatowany w xbox ? Ja mam nadal fat 32. powinien byc fatx ?

Wczytywanie...

Poleć forum