Problem z pendrive po skonfigurowaniu na xboxie

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
Zainstalowałem na xboxie oprogramowanie żeby móc skopiować zapis gry na pendrive gdy to zrobiłem (a przedtem skonfigurowałem pendrive na xboxie) wszystko ladnie się skopiowało podłaczam pod usb PC a tam zupełnie nic nie widzi pomocy wiem że sa jakies stery na to ale jakie? I jak to zrobic zeby skopiowac zapis na dysk kompa?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Teraz pendrive odczyta tylko Xbox 360. Choć nie podobno jest jakiś program żeby odczytać zawartość takiego pendrive'a.
 

Deep

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy użyć USBXTAFGUI :)
 

IslandersPL

Użytkownik
Użytkownik
bo jak właczam xport 360 to nie wykrywa mi zadnego urzadzenia
 

marcinobudno

Świeżak
Świeżak
Wystarczy użyć USBXTAFGUI :)
Po uruchomieniu programu i open device wyskakuje błąd związany z i0.dll i nie wiem co z nim zrobic ?
 

Atelion

Użytkownik
Użytkownik
Islanders, odpalasz USBXTAFGUI , potem Open Device, czekasz kilka sek az sie zaladuje, pozniej wchodzisz w content i tam powinienes miec pliki z roznymi cyferkami i to sa save. Chyba ze mi sie popieprzyło i są one w 0000000000000000,ale chyba nie. I wtedy kupiujesz je na dysk kompa. ;)
 

marcinobudno

Świeżak
Świeżak
Ściągnąłem z neta program USBXTAFGUI wraz z plikiem io.dll i nie wiem co z nim zrobić. Pomocy


A jaki system plików powinien mieć pendrive sformatowany w xbox ? Ja mam nadal fat 32. powinien byc fatx ?
 

Do góry Bottom