1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Pendrive.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Shiniox, Lipiec 22, 2013.

1. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Siema, mam problem z pendrive w xboxie.
    Nie dawno miałem pendrive 2 GB na profile i save'y, ale niestety zepsuł mi się on.
    Jednak udało mi się zgrać z niego wszystkie dane na dysk w kompie.
    Teraz mam problem, jak to zgrać na nowego pendrive 8GB, aby czytał to wszystko xbox ?
    Jest on sformatowany pod FAT32, wszystko dokładnie przerzucone, ale konsola tego nie widzi.
    Po podpięciu dalej chce dostosować pendrive, czyli musi usunąć z niego wszystko.
    Prosze o pomoc :D

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jak ci sie zepsul?

4. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Ktoś na niego stanął i się złamał. Wtedy ledwo co łączył, ale odpowiednio go dociskajac udało mi się wszystko z niego zgrać :p

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Użyj programu horizon albo usb xtaf do przeniesienia danych.

6. sg7

sg7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aloha,

W domu zgrałem na pena 4GB save do Forza4 , w pracy na wszelki wypadek zrobilem kopie zapasową, ale nie w tym rzecz.
    Pen przy wyjmowaniu z USB zrobiła sie partycja RAW (wiadomo co to oznacza).
    Odpalilem programik HORIZON, o dziwo byly w nim widoczne pliki ktore mialem na uszkodzonym penie.
    Bez zastanowienia sie wsadzilem do xboxa nowego pena, skonfigurowalem i ponownie wsadzilem do PC.
    Zgralem z uszkodzonego PENa save do Forzy na nowego.
    Pen w xboxie oświadczył mi ze jestem właścicielem tego save - uratowane 2 m-ce grania w Forze :p

Wczytywanie...

Poleć forum