1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pendrive.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aras64, Październik 12, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Mam problem z penem, skonfigurowałem i wszystko działało ale dałem całą pamięć dla xbox'a i nie mogłem potem nic dograć więc usunąłem go z pamięci konsoli i chciałem ponownie skonfigurować ale teraz wywala komunikat "Test utraty danych zakończył się niepowodzeniem...". Formatowałem na PC ale to nic nie daje. Teraz wiem, że zmianę wielkości pamięci dla x'a powinno się zmieniać poprzez "Skonfiguruj" ale wtedy nie miałem o tym pojęcia.
    Pen jest bez firmowy, dawali dziś za darmo to wziąłem. Wielkość 4GB. W sumie jak nic nie da się zrobić to nie będę płakać ale fajnie mieć coś takiego do demówek.
    EDIT: Już sobie poradziłem.

Wczytywanie...

Poleć forum