1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pendrive'm w xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fritixdj1, Wrzesień 24, 2013.

1. Fritixdj1

Fritixdj1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Witam pojawia sie kolejny problem, więc po raz kolejny szukam rozwiazania na forum. A więc kupiłem sobie pendrive 16gb firmy adata. Konfiguruje go pod xbox 360. Wszystko jest elegancko , pendrive działa jako dysk, zapisuje sobie na nim gre. Po jakimś czasie, (typu kolejny dzień) odpalam konsole i urządzenie nie jest sformatowane... no i jak formatuje to urzadzenie jest czyste... W czym leży problem, może ktoś pomoże? Bo przecież nie będę instalował gry codziennie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fritixdj1

Fritixdj1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Odświeżam temat bo jest ciągle aktualny. Jaki pendrive mam kupić bo zamierzam kupić nowy, abym nie musiał go codziennie formatować i aby działał elegancko z xboxem

4. korczuk

korczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowogard
    Z formatuj go ostatni raz programem fat32format(też miałem ten problem), wybierz skanowanie dokładne..W najgorszym przypadku będziesz musiał zakupić nowego pendriv'a z łączem USB 3.0.

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup obojętnie jaki i tak padnie i stracisz dane jak ten poprzedni. Wedłóg mnie dobre formy to Corsair i kingston, seria voyager i seria data travel. Ważne by miał odczyt min 20MB

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bzdura, jezeli kupisz porzadny pendrive dobrej firmy a nie chinski badziew za 10zl to bedzie sluzyl i sluzyl, ja swojego z Kingstona mam juz chyba z 5 lat... a drugiego conajmniej ze 3

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poczytaj sobie fora nawet firmowe peny padają pod xbox'ami. Także mam peny po kilka lat ale jak on ma działać pod konsolą zamiast dysku to lepiej kupić normalny dysk, firmowy pendrive 32GB kosztuje min 100zł a za tyle kupi dysk 60GB i jeszcze na małpkę zostanie.

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mój znajomy ma pendrive 32 GB kingstona, kupił go rok temu za jakieś ~50 zł na allegro. Od 3 miechów używa go do trzymania kilku tytułów na RGH, gdyż na wew dysku ma już mało miejsca i nie ma problemów z nim, wszystko hula.

Wczytywanie...

Poleć forum