1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pendrivem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PIKOxPL, Luty 19, 2012.

1. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Podlaczam pendriva do kompa formatuje go czyli mam 16GB wplnej przestrzeni wkladam go do konsoli konfiguruje i np jak ponownie podpinam do kompa to juz nie mam miejsca na pendrivie chociaz nic nie przerzucalem jest tylko 250kb. Od czego to zalezy. Czy za kazdym razem jak bede formatowal bede musial konfigurowac pendriva?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak skonfigurowałeś całego pendrive'a, to cała pamięc jest zarezerwowana dla xbox'a. Możesz przydzielić np 5gb dla xboxa a reszte dla komputera

4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak za każdym razem jak go skonfigurujesz pod xboxem , nie będzie on wykrywany pod kompem z mojego komputera będziesz musiał użyć programu usbxtaf gui

Wczytywanie...

Poleć forum