1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z perkusją do RockBanda

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez csbeny, Sierpień 9, 2010.

1. csbeny

csbeny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    mam 2 problemy:
    1. dzis przestal mi dzialac niebieski panel (przycisk niebieski "X" dziala normalnie). Moze to jakas drobnostka, ale nie mam pojecia jak rozebrac panel perkusji. Nigdzie nie ma srub do tego, panele nie chca sie otworzyc odciagajac je od stelaza. Nie chce nic urwac. Wie ktos jak je otworzyc?
    2. po trochu zaczyna mi odstawac ta szara gumowa powloka na panelach perkusji. Da sie ja jakos naprawic/podkleic?
    Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi.
    Dzieki, BENY

2. Lotnik421 Xbox One

3. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    nie wiem jak to jest w perkusji z rb ale w gh masz 2 kabelki przylutowane do czujnika , gdy nie ma czucia zazwyczaj trza jakis przylutowac bo normalnie odpadł od walenia;).

Znalazłem filmik gdzie koles rozbiera bębny może ci się przydać;)

YouTube - How To Repair/Fix/Mod Rock Band Drums (Coin Mod)

co do odstającej powłoki nie mam pojęcia ;p

Wczytywanie...

Poleć forum