1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z PES 2009

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Frytey, Październik 17, 2008.

1. Frytey

Frytey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z tą gierką wkładam płytę z grą do czytnika jest to obraz gry PES 2009 Strange. Na moje obraz jest dobry bo by nie zaktualizował mi dashboardu. Po aktualizacji dashboardu kiedy wkładam płytę i sie zaczytuje pokazuje czarny ekran a w dolnym rogu ekranu jest osiem gwiazdek i tak stoi... nie wiem co sie dzieje z ta grą. Inne gry chodza a ta nie chce sie włączyć. Miał ktoś taki problem ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. FanXbox2

FanXbox2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Problem z PES 2009

na jakich płytach nagrywałes??na jakiej prędkości ?jaką nagrywarką??jakim programem?

4. Frytey

Frytey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Zawsze nagrywam na Verbatim DVD+R DL 8.5 GB w prędkości 2.4 x. Programik to Clone CD 5.2.9.1. Zawsze na nim nagrywałem i wszystko śmiga a ten PES 2009 nie chce wchodzić. Może ściagne jeszcze raz i zobacze może pójdzie wtedy. Albo może jakiś inny program do nagrywania jest lepszy.... :-\

5. FanXbox2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja nagrywałem na Imgburn i ani razu nie spitoliłem płyty i do tego nagrywałem na Esperanzach

6. Frytey

Frytey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Najlepsze jest to, że to moja pierwsza gra która nie weszła :( a co jeszcze znalazłem... w ustawieniach Xboxa 360 widać, że w nią grałem bo jest ikonka od tej gry a nawet mi się nie odpaliłą dobre co heheh :D

A może zrobie z niej kopie i nagram jeszcze raz ?? :)

7. FanXbox2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Zobacz może będzie działac

8. Frytey

Frytey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Zgrałem obraz z płyty (tej która nie chciała mi się uruchomić) programem XDVDMulleter. Zgrywało się chyba z 1.5 godzinki :-\ nie wiem czemu tak długo ale się zgrało.... Wypaliłem ją programem ImgBurn (płytka Verbatim 8.5 DL 2.4 x) i poszło gierka :)

Zauważyłem, że na tamtej jest spora rysa może dlatego stawała tamta płytka i się nie uruchamiała. Teraz będę wypalał IMgBurnem, a Clone CD odstawiam narazie.

Wczytywanie...

Poleć forum