Problem z pewnym znajomym.

Polish Zombies

Użytkownik
Użytkownik
Siema, miałem dzisiaj nieprzyjemną rozmowę z moim znajomym na XBL, ostatnio graliśmy w CoD i wkurzył się na mnie że kampiłem, nie chciałem grać a on mnie cały czas namawiał wiedząc że nie umiem grać a jedyne co na niego mógłbym poradzić to kamp. Był to prywatny mecz ale nie kampiłem cały czas ale mniejsza z tym chodzi o tą rozmowę naubliżał mi cholernie nawet nie dał dojść do słowa tylko bluźnił na mnie i odgrażał się że zhakuje mi konto przy pomocy jego znajomych hakerów i chodziło mu tylko to ten mecz który opisałem powyżej. Moje pytanie mianowicie co poradzić na takiego typa i jakby się tu zabezpieczyć?
Wiem może trochę histeryzuję ale koleś jest nieobliczalny, jedyne takie co mam to jego facebook'a i skopiowałem treści wiadomości z XBL.
Proszę o pomoc.
 

Master50

Banned
Zgloś do ms i zablokuj go i będziesz miał spokój
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
uważaj bo Ci "pozablokuje" płytę główną :D


A tak na poważnie to zignoruj takiego palanta, zablokuj go i problem z głowy :p
 

Polish Zombies

Użytkownik
Użytkownik
Zgloś do ms i zablokuj go i będziesz miał spokój
Zgłoszenie to masz na myśli złożenie skargi na konsoli? On się nie dowie że to ja lub w ogóle się nie dowie że został zgłoszony?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie dowie się.
Nie ma szans by Ci 'hacknął' konto lub konsolę.
Za dużo W11 na TWN się naoglądał.

Zablokuj go, złóż skargę, usuń ze znajomych - jedyne rozwiązania.
 

Polish Zombies

Użytkownik
Użytkownik
Nie dowie się.
Nie ma szans by Ci 'hacknął' konto lub konsolę.
Za dużo W11 na TWN się naoglądał.

Zablokuj go, złóż skargę, usuń ze znajomych - jedyne rozwiązania.
Mogę złożyć taką ilość skarg ile mi wysłał wulgarnych wiadomości z pogróżkami? Mogę też kilka skarg dać za tą rozmowę co mi bluzgał?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możesz, ale po co?
Ty, jako jedna osoba nic nie zdziałasz. Potrzebna byłaby większa ilość skarb od większej ilości osób.

Widzę, że chcesz się na nim zrewanżować.
Ile masz lat? 13?

Odpowiedź została Tobie udzielona. Temat przenoszę w odpowiednie miejsce.
 

Do góry Bottom