Problem z piratami po czyszczeniu napedu

Stiffler

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A wiec mialem problem z napedem. Czesto wyskakiwal podczas grania komunikat o przeczyszczeniu napedu czysta szmatka. A wiec rozebralem konsole wyjalem naped i przeczyscilem laser oraz ten element do obracania plyta. I w tym momencie oryginalny film dziala w 100%. Ogladam juz 59 min i jest super, nic sie nie zacina.
Ale gdy wkładam do napędu piracką płyte to napęd dziwnie się zachowuje, wydaje dziwne dzwieki i albo konczy się komunikatem "otwórz napęd" albo "Nierozpoznana płyta "Kod stanu: 03-80-00"". Nie wiem o co chodzi.
Pomożecie?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Wymień laser, to tylko 30zl

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

Stiffler

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest to konieczne skoro oryginalne cd czyta bez zadnych problemow?
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Ale odczytać płytę dwuwarstwową jest mu ciężej. Raz że dl a dwa że piracka. Wiadomo że oryginały łatwiej odczytać.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

Stiffler

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyściłem laser wacikiem do uszu pokropionym perfumami z alkoholem. Przed czyszczeniem czytał płyty, ale tak jak pisałem były problemy. Teraz nic z piratow nie czyta;/
Gdzie popelnilem blad?
 

TigraTeam

Banned
czyściłem laser wacikiem do uszu pokropionym perfumami z alkoholem. Przed czyszczeniem czytał płyty, ale tak jak pisałem były problemy. Teraz nic z piratow nie czyta;/
Gdzie popelnilem blad?
Blad ze czysciles perfumami prawdopodonie uszkodziles warstwe antyrefleksyjna albo soczewka zmatowiala do takich zeczy uzywa sie izopropanolu
 

Stiffler

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zastanawiam sie dlaczego oryginalne DVD czyta bez zająknięcia
 

Do góry Bottom