problem z piratem nie czyta go xbox

stefan55

Świeżak
Świeżak
witam
nagrałem gre wg poradnika
niestety jak już się zrobiło 100 % po 44 minutach w imgburnie wysuneło mi płyte, wyskoczył komunikat po angielsku coś tam coś tam że trzeba włożyc plyte spowrotem i kliknąłem kontynuuj i zaczeło nagrywać od nowa
bez sensu, nagrało około minute znowu ale zatrzymałem proces i włożyłem płyte do xboxa 360
Niestety nie czyta gry, jest napis uruchom minecraft, ale niestety jak włączę to każe mi przeczyścić rzekomo płytę!
Chamstwo.
Pomocy! Co robić
Tutaj screen

http://vlep.pl/img/mk5o0t.png
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co robić? Kupić grę jak normalny człowiek.
 

stefan55

Świeżak
Świeżak
Bardzo śmieszne... Myślisz że jesteś taki cwaniak, pewnie sam pobierasz -.-
grosze nie kosztuje bo aż 60-70 zł! pogram tydzień, znudzi mi sie i mam kolejną kupować?!

@Johny Mielony
Co że pobieram gry to jestem nienormalnym człowiekiem?
forum ma poradniki i wspiera takie działania
także zamiast pisać coś głupiego lepiej milczec...
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@stefan55 proszę grzecznie. Chamstwo właśnie w tym momencie sam przedstawiasz. 70zł kosztuje nowa ze sklepu, używkę kupisz przynajmniej za połowę tej ceny. Jak się znudzi możesz odsprzedać.
W pracy sam m.in. piszę oprogramowanie i wiem ile to pracy wymaga oraz wiedzy i doświadczenia.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bardzo śmieszne... Myślisz że jesteś taki cwaniak, pewnie sam pobierasz -.-
grosze nie kosztuje bo aż 60-70 zł! pogram tydzień, znudzi mi sie i mam kolejną kupować?!

@Johny Mielony
Co że pobieram gry to jestem nienormalnym człowiekiem?
forum ma poradniki i wspiera takie działania
także zamiast pisać coś głupiego lepiej milczec...
Forum nie wspiera piractwa to po pierwsze. To, że ktoś Ci pomoże nie znaczy, że forum to popiera. Serio 60-70zł to dużo? Masakra. Tu masz pierwszą lepszą aukcję z allegro za 30zł +kw: http://allegro.pl/minecraft-i6552406070.html. Więcej płyt zmarnujesz niż wydasz na tą grę. Jak się znudzi to odsprzedasz i gra toczy się dalej. Na forum to tylko płaczą cebulaki, a nie normalni ludzie. Przy dzisiejszych cenach używanych gier nawet nie warto konsoli przerabiać.
 

Do góry Bottom