1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z piratem nie czyta go xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stefan55, Październik 6, 2016.

1. stefan55

stefan55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    nagrałem gre wg poradnika
    niestety jak już się zrobiło 100 % po 44 minutach w imgburnie wysuneło mi płyte, wyskoczył komunikat po angielsku coś tam coś tam że trzeba włożyc plyte spowrotem i kliknąłem kontynuuj i zaczeło nagrywać od nowa
    bez sensu, nagrało około minute znowu ale zatrzymałem proces i włożyłem płyte do xboxa 360
    Niestety nie czyta gry, jest napis uruchom minecraft, ale niestety jak włączę to każe mi przeczyścić rzekomo płytę!
    Chamstwo.
    Pomocy! Co robić
    Tutaj screen

http://vlep.pl/img/mk5o0t.png

2. Lotnik421 Xbox One

3. Johny Mielony

Johny Mielony Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Co robić? Kupić grę jak normalny człowiek.

kuleczka91 lubi to.
  4. stefan55

stefan55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo śmieszne... Myślisz że jesteś taki cwaniak, pewnie sam pobierasz -.-
    grosze nie kosztuje bo aż 60-70 zł! pogram tydzień, znudzi mi sie i mam kolejną kupować?!

@Johny Mielony@Johny Mielony
    Co że pobieram gry to jestem nienormalnym człowiekiem?
    forum ma poradniki i wspiera takie działania
    także zamiast pisać coś głupiego lepiej milczec...

5. Johny Mielony

Johny Mielony Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    @stefan55@stefan55 proszę grzecznie. Chamstwo właśnie w tym momencie sam przedstawiasz. 70zł kosztuje nowa ze sklepu, używkę kupisz przynajmniej za połowę tej ceny. Jak się znudzi możesz odsprzedać.
    W pracy sam m.in. piszę oprogramowanie i wiem ile to pracy wymaga oraz wiedzy i doświadczenia.

kuleczka91 lubi to.
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Forum nie wspiera piractwa to po pierwsze. To, że ktoś Ci pomoże nie znaczy, że forum to popiera. Serio 60-70zł to dużo? Masakra. Tu masz pierwszą lepszą aukcję z allegro za 30zł +kw: http://allegro.pl/minecraft-i6552406070.html. Więcej płyt zmarnujesz niż wydasz na tą grę. Jak się znudzi to odsprzedasz i gra toczy się dalej. Na forum to tylko płaczą cebulaki, a nie normalni ludzie. Przy dzisiejszych cenach używanych gier nawet nie warto konsoli przerabiać.

Johny Mielony i p_bladek lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum