1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płatnymi zawartościami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amek, Styczeń 23, 2013.

1. Amek

Amek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    Witam, kupiłem Online Pass'a do FIFY 13, chciałem go dzisiaj aktywować, ale jak wklepuje go, to wyskakuje, że dla mojego konta nie jest możliwe pobieranie płatnych zawartości i mam sprawdzić ustawienia prywatności.
    Okazało sie, że jak zakłądałem konto, to wpisałem prawdziwą datę urodzenia ('96) i mam konto 'nastolatek'. Chcąc zmienić ustawienia, muszę zalogować sie na konto rodzica. E-mail rodzica (sam zakładałem to konto) jest zapisany na konosli , mam tylko w[isac hasło. Jestem go pewien na 99%, ale mimo wszystko wyskakuje, że błędne hasło. Loguje się na stronie xbox.com, biorę ustawienia i znów wyskakuje żebym wpisał dane konta rodzica. Za pierwszym razem pole z e-mailem było wypelnione, wziąłem reset hasła, zresetowałem je, wszystko poszlo ok, probuję zalogować się na konsoli z nowym hasłem - dalej nie działa, a na stronie logując się na to konto rodzica, wyskakuje mi 'to nie jest rodzic przypisany do tego konta'

Co robić? Proszę o pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Załóż nowe konto np. na ojca i pobierz zawartość z niego.

1 osoba to lubi.
  4. Amek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    ale to online pass będzie wtedy na tamtym koncie, a nie na moim. A to na tym moim mam GOLDa...

5. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co wiem to online passy są przypisywane do konsoli a nie do konta:) także możesz śmiało w ten sposób pobierać:)

1 osoba to lubi.
  6. Amek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    ok, założyłem drugie konto, tylko że na nim nie ma Golda...
    Teraz pytanie jak wklepać kod na online pass'a?
    po wciśnięciu Guide->wymień kod, wyskakuje że kod niewłaściwy, bo ma 20 znaków.
    W Fifie odpalam rozgrywkę sieciową i zamiast poprosić o wpisanie kodu, wyskakuje 'Brak Uprawnień' ...

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie grałem w żadną fifę i być może kod musisz wklepać w grze.

Wczytywanie...

Poleć forum