1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z plikiem iso - pliki typu Rxx :/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Majorka636, Wrzesień 26, 2013.

1. Majorka636

Majorka636 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem - oprócz zwykłych archiwów są dziwne pliki typu r30,r31,r32 itd.
    Ogólnie to zrobiłam zrzut żeby było wiadomo o co chodzi:

http://img62.imageshack.us/img62/2172/mvmm.jpg

Rozpakowałam ostatni plik prawej kolumny i pojawił się nowy folder (pierwszy od góry z lewej). W folderze znajdowały się 2 pliki (te zaznaczone przeze mnie na czarno). Po rozpakowaniu tego spakowanego pojawiły się pozostałę 4. I utknęłam, nie wiem co dalej. Jest tylko DVD :/

http://img17.imageshack.us/img17/3610/kwxl.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Na tym ostatnim zdjęciu wygląda na to,że jest to rozpakowany plik iso. Wygląda mi to na grę "Władca Pierścieni".Dopisz po jego nazwie skrót .iso i możesz je rozpakować programem Xbox Image Browser do xex lub Iso2God do god.

4. Majorka636

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do tego spakowanego pliku ze zdjęcia nr 2 mam dodać .iso, dobrze zrozumiałam?
    Jak je rozpakuje do xex albo do god to rozumiem że IMG Burn odzyta mi to jako iso? ;)

No dobra, rozpakowałam i mam teraz 46 plików (w typ: jest napisane "plik"), i nie wiem co dalej :/

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    rary z pierwszej foty powinnas rozpakować i uzyskać plik iso. ale niekoniecznie bedzie to rozszerzenie iso. moze byc rar. zalezy jaki soft jest ustawiony na otwieranie plikow iso. moze to byc winrar i wtedy bedzie to plik rar nie iso :) podsumowując po rozpakowaniu tych rarow powinne sie pojawic góra 2 pliki. iso i ten drugi z layerem do nagrywarki :p z reszta mozna przeciez zawartosc rarow podejrzec przed rozpakowaniem.
    pliki r30 itp to są kolejne party rara.

6. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Ten plik ważący 8534030 to jest ISO. Rar widzi go jako archiwum , a ty go po prostu przerób do GODa , czy XEX , czy nagraj na płytkę , jak wolisz.

7. Majorka636

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli tłumacząc jak debilowi (sorry ale nie jestem zbyt lotna w tych sprawach) - powinnam ten plik, o którym mówisz (ze zdjęcia nr2) przepuścić przez abgx, a potem nagrać IMG Burnem plik DVD, znajdujący się również na zdj. nr 2?
    Jeśli tak to właśnie tak zrobiłam i xbox nie czyta :/
    Ew. może ma ktoś jakieś źródło do władcy, gdzie poprostu wypakowuje się archiwum i nie powtsają żadne kwiatki, tylko poprostu iso i dvd? :)

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ty masz iso i dvd. ale iso wyglada jak rar bo w winrarze masz zaznczone zeby otwieral pliki iso. sciagniecie innej gry nic nie pomoze :)
    a to ze xbox nie czyta plyty to juz wina samego nagrania najporawdopodobniej.

9. SAJSZ300

SAJSZ300 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi sie pojawił plik sfv i dvd ,co teraz? zonk:) help!!1

10. SAJSZ300

SAJSZ300 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: