Problem z plikiem . ISO

maniek555

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam takie problem ściągnąłem sobie gre ( EA SPORTS MMA [MULTI4][XBOX360][Region Free] ) folder z grą zajmuje ( zaraz po ściągnięciu)
4,88 GB i składa sie z 53 partów ( spakowanych ). Po rozpakowaniu wszystkich partów do jednego folderu pojawiły sie 2 pliki:

1. ccclx-mma.dvd
2. to kolejny spakowany plik ( 7,29 GB ) po jego rozpakowaniu pojawiły sie 3 foldery:

1.$SystemUpdate ( 83,8 MB) w którym znajduje sie 8 plików bez przypisanego rozszerzenia
2.AUDIO_TS jest pustym folderem
3.VIDEO_TS ( 2,15 MB ) w którym znajdują sie 2 pliki z rozszerzeniem BUP i 3 krótkie filmiki ( w których napisane jest w kilku jezykach że jeśli chce się zagrać trzeba wsadzić ta płyte.

I to jest na tyle z tego co sie pobrało, nigdzie nie ma pliku ISO. Tu tu jest właśnie moje pytanie dlaczego go nie ma?

Gra ściągana z ********.org ( gdzie w komentarzach ludzie pisali ze gra działa dobrze )

Przeszukałem forum oraz szukałem odpowiedzi w googlach ale nic nie znalazłem, może wy mi pomożecie.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wypakowywuj tego pliku 7.29 Gb. To nie jest spakowany plik tylko obraz plyty. Masz zle ustawionego WinRara i dlatego czyta pliki .iso jako archiwum.
 

maniek555

Świeżak
Świeżak
Dzięki za szybka odpowiedz. Miałeś racje :)
Nie chcąc zakładać kolejnego tematu prosiłbym kogoś o opinie czy ta gra jest dobrze skonfigurowana ( czy jak to określić )
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
Pierwszy raz wypalam płytke na xboxa, ale z tego co czytałem to chyba wszystko powinno być dobrze.
Przepuściłem ja tylko przez abgx, mam flash LT+.


Można troche jaśniej? Gdyż "brzytwa" nic mi nie mowi....
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
brzytwa
 

Do góry Bottom