problem z płynnośćią rozgrywki gta 5 x360

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mialem 360 e slim 250gb moze ty masz 4gb i ci chodzi z plyty i czasami moze sie zaciac gra
 

maciekaxsaasda

Banned
Użytkownik
Świeżak
Mialem 360 e slim 250gb moze ty masz 4gb i ci chodzi z plyty i czasami moze sie zaciac gra
ja mam 360e 2,9 gb + pendrive 30 gb odczyt 100, czy mimo tak szybkiego pendrive, gra zainstalowana na dysku bedzie chodzic lepiej?
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tego nie jestem pewny ale mozliwe ze moze tak byc
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A dyski raczej nie sa tak drogie na xboxa juz mozna nawet uzywke kupic
 

small551

Banned
Użytkownik
Świeżak
ja mam 360e 2,9 gb + pendrive 30 gb odczyt 100, czy mimo tak szybkiego pendrive, gra zainstalowana na dysku bedzie chodzic lepiej?
Tak to tak samo jak pijesz pepsi z puszki - dysk wbudowany lub ze słomki - pendrive.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja mam 360e 2,9 gb + pendrive 30 gb odczyt 100, czy mimo tak szybkiego pendrive, gra zainstalowana na dysku bedzie chodzic lepiej?
Moze być i 99999999999 co nie zmienia faktu że w x360 masz USB 2.0.
 

maciekaxsaasda

Banned
Użytkownik
Świeżak
Nie rozumiem twego porownania sprecyzuj prosze
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie rozumiem twego porownania sprecyzuj prosze


14354884484988.jpg
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie rozumiem twego porownania sprecyzuj prosze
Poslugujac sie tym przykladem pijac prosto z puszki wypijesz napoj duzo szybciej, pijac go przez slomke wypijasz go w o wiele dluzszym czasie co za tym idzie wolniej. Czego to nie rozumiec?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ale on ma pendriva 100. Ja juz z nim nie mogę... ale ja mam 100 :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

maciekaxsaasda

Banned
Użytkownik
Świeżak
Poslugujac sie tym przykladem pijac prosto z puszki wypijesz napoj duzo szybciej, pijac go przez slomke wypijasz go w o wiele dluzszym czasie co za tym idzie wolniej. Czego to nie rozumiec?
Blisko coraz blizej jestem ku temu aby kupic dysk bo duzo juz
Ale on ma pendriva 100. Ja juz z nim nie mogę... ale ja mam 100 :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka[/QUOT
Blisko coraz blizej jestem ku temu aby kupic dysk bo duzo juz
Nie masz nic lepszego do roboty moze zamiast pisac te glupoty zajalbys sie czyms konkretnym no nie wiem , krowy wydojone?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mnie to tam szczerze bez różnicy czy ten dysk zakupisz czy też nie. Ja uważam, że jako gracz powinieneś mieć dysk dokupiony do konsoli, bo to się należy konsoli jak psu buda jeśli się ma konsolę tylko z dyskiem 4GB.

Btw. Sam do siebie zaczynasz pisać i sam siebie komentujesz? Niezłego masz dilera stary :D

 

maciekaxsaasda

Banned
Użytkownik
Świeżak
Mnie to tam szczerze bez różnicy czy ten dysk zakupisz czy też nie. Ja uważam, że jako gracz powinieneś mieć dysk dokupiony do konsoli, bo to się należy konsoli jak psu buda jeśli się ma konsolę tylko z dyskiem 4GB.

Btw. Sam do siebie zaczynasz pisać i sam siebie komentujesz? Niezłego masz dilera stary :D nie ja chciAlem skomentowac akira a z telefonu pisze to ciezko sie obsluguje te guwniane forum :)

Mnie to tam szczerze bez różnicy czy ten dysk zakupisz czy też nie. Ja uważam, że jako gracz powinieneś mieć dysk dokupiony do konsoli, bo to się należy konsoli jak psu buda jeśli się ma konsolę tylko z dyskiem 4GB.

Btw. Sam do siebie zaczynasz pisać i sam siebie komentujesz? Niezłego masz dilera stary :D

Teraz jak gram w te gta 4 to sie zyc nie chce jeszcze bardziej ni
Mnie to tam szczerze bez różnicy czy ten dysk zakupisz czy też nie. Ja uważam, że jako gracz powinieneś mieć dysk dokupiony do konsoli, bo to się należy konsoli jak psu buda jeśli się ma konsolę tylko z dyskiem 4GB.

Btw. Sam do siebie zaczynasz pisać i sam siebie komentujesz? Niezłego masz dilera stary :D

Mnie to tam szczerze bez różnicy czy ten dysk zakupisz czy też nie. Ja uważam, że jako gracz powinieneś mieć dysk dokupiony do konsoli, bo to się należy konsoli jak psu buda jeśli się ma konsolę tylko z dyskiem 4GB.

Btw. Sam do siebie zaczynasz pisać i sam siebie komentujesz? Niezłego masz dilera stary :D

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Weźcie, już tego trolla stąd. Co się posmialismy to nasze, ale ileż można... I tak Was podziwiam, że byliście w stanie zrozumieć, o co chodzi w tym wątku!
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zamykam temat!
Jak Ci się forum nie podoba to idź sobie na inne może tam Ci pomogą.
Koniec trollowania!
 

Do góry Bottom