1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z plyta black ops :/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JuNy, Październik 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam , dzisiaj gralem pare razy w BO zmienialem plyty pare razy raz mw2 raz black ops ale to z przerwami nie co chwile . I wiecie jak to w black opsie . czasem te lagi itd i po dlugiej meczacej nic nie dajacej grze wku** sie i wylaczylem xbox'a odrazu jakby poprzez klikniecie w ten przycisk do wlaczania . , potem wlaczylem po jakims czasie i gra dzialala normalnie , potem wyszedlem tylko do infejsu xbl wyjalem plyte i wlozylem mw2 potem juz mi sie nie chcialo grac bla bla bla . teraz znowu chce mi sie pograc w bo . wkladam plyte normalnie do napedu , tv jakby przez chwile sie "wylacza" xbox tez ale pad sie swieci a na xboxie widac jakby nie bylo zadnego pada tak jakbym dopiero wlaczal konsole i pojawia sie te logo xbox 360 i to wszystko : / jak np ruszam D-Pad'em albo galkami to mam jakbym jakis film ogladal : / a jak klikne xbox guide i przejde do infejsu , moja konsola xbox i tam gdzie jest niby gra te 1-sze okienko mam odtworz DVD a nie graj w black ops : /// !

Co robic ! : o , przetarlem plytke dalej to samo . Prosze o pomoc : ( A i dodam jeszcze ze gierke kupilem uzywana jakies 2 - 3 miesiace temu . Miala pare rysek ale to malutkich teraz jest tak samo tylko chyba pojawily sie takie 2 bardziej widoczne nie dluzsze ale bardziej szersze .

EDIT : oo zadzialala , mocniej i dluzej przetarlem ; o ale i tak sie troche boje . slyszalem kiedys ze sa sposoby "czyszczenia / naprawiania zarysowanych plyt " to prawda ? i czy to dziala ? .

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Problem sam rozwiązałeś, najwidoczniej to wina rys, a o ich usuwaniu i opłacalności można poczytać na forum.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum