1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez donejr, Sierpień 19, 2013.

1. donejr

donejr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jakiś czas temu zakupiłem sobie Fight Night Champion i napiżdżałem w niego ile tylko się dało. Któregoś razu wziąłem konsolę do kolegi, żeby wspólnie popykać. Gdy wróciłem do domu i chciałem popykać w gierkę to okazało się, że nie mogę jej uruchomić. Gra wczytuje się do ekranu z zakapturzonym bokserem i potem wyskakuje mi, że nie można odczytać płyty. Nie sprawdzałem czy gra działa na jakiejś innej konsoli.

I teraz moje pytanie. Załóżmy, że gra działa na innej konsoli. Jako, że nie chcę grzebać w konsoli, przeczyszczać laser, ponieważ znam swoje szczęście i wiem, że sprawię, że konsola przestanie działać. Dobra, gra poszła, fajnie, ale chce, żeby działała u mnie. Czy jeśli wezmę i wsadzę mój dysk do konsoli, na której gra poszła, zainstaluję na dysk grę, potem odczepię dysk i wsadzę do swojej konsoli to czy gra pójdzie oraz czy nic nie sknocę ze swoją i nieswoją konsolą ?

PS. Proszę pisać jak do dziecka, bo niestety jeśli chodzi o sprawy z konsolą to jestem totalnie zielony :D

PS. Przepraszam za próbę stworzenia tematu w dziale do tego nieprzeznaczonym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Przenosiłeś konsolę z płytą w napędzie ? Inne gry działają ?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Płyta jest porysowana wiec nic nie zrobisz. Nie da się zainstalować gry na innej konsoli.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. donejr

donejr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Nie powiem Ci tego, bo szczerze nie pamiętam. Inne gry mi śmigają bez zarzutu.

6. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Masz takie okręgi odbite na płycie ? Nigdy nie przenoś konsoli z płytą w napędzie , tak na przyszłość.

Wczytywanie...

Poleć forum