1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytą.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Falandir, Październik 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    Mam mały problem z płytą z grą GTA 4.. Ostatnio grałem dziś rano, nie było żadnych problemów gierka śmigała jak należy. Dosłownie przed chwilą wkładam ją do napędu, wczytuje grę, zapis, gdy nagle wyskakuje komunikat w którym pisze że nie można odczytać płyty i zalecenia odnośnie jej przeczyszczenia.. Wyjąłem, sprawdziłem. Jest sporo małych rysek ale one nie mogły powstać podczas poprzedniego grania gdy mi ta gra śmigała. Przeczyściłem, wkładam. Teraz zamierzam zainstalować grę. Dochodzi do 30 %, po czym napęd zwalnia i wywala komunikat, parę prób, w których doszło do 75 % max i to samo. Macie jakiś może pomysł, radę ? Miałem nadzieję że dokończę zbierać aczki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli masz oryginał to polecam skorzystać z usług ludzi co regenerują płytki(małe ryski też powodują błędy odczytu) jeśli kopia to spróbuj zgrać na kompa i ewentualnie wypalić znowu (gdy robienie obrazu się powiedzie, dla pewności po zakończeniu robienia obrazu płytki polecam skanowanie jej abgx'em sprawdzisz czy aby niema błędów CRC) a bjak nie uda sie skopiować płytki na dysk kompa to pobrać od nowa

Na przyszłość zawsze instaluj gry na dysk bo po pierwsze oszczędzasz laser w konsoli a po drugie niwelujesz ryzyko porysowania płyty w napędzie (dodam że konsola mniej się grzeje przy grania z HDD no i gry przeważnie płynniej chodzą:p)
    PS. Jeszcze może padać CI już laser w konsoli a to zweryfikujesz innymi grami czy CI dobrze działają

4. Falandir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    konsola nie przerabiana, właśnie nie chciało mi się kiedyś przeinstalowywać gierki i mam tego efekty. przed chwilą spróbowałem metodą z perfumami, instaluje się ale o dziwo już na 30 % napęd nie zwalnia :)

5. Falandir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    Problem rozwiązany, zainstalowana bez żadnych problemów. Mogę innym polecić sposób z perfumami na zarysowane płyty :) Do zamknięcia .

6. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    porysowana albo była brudna (paluchy kurz itp) alkohol pomaga :p

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia: