1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytą

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Ogór, Maj 29, 2012.

1. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam podczas nagrywania gry która miała 8,55gb i podczas nagrywania choćby nie nagrało się 20mb i nie dałem weryfikacji.

Po włożeniu płyty do napędu do konsoli wyskakuje,że mam przetrzyć płytkę szmatką.

Nie wypaliła gra bo nie dałem weryfikacji czy co?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakira

Kakira Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W lt3.0, nie zagrasz. Nie jest nagrane 100%.

( Wysłane z Tablet PMP7074B3G GSM Plus Prestigio za pomocą Tapatalk. )

4. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Aha czyli te 20mb nie doszło i dlatego płyta nie odpaliła tak? A czy zawsze jak nagrywam to muszę dać weryfikację?

5. Kakira

Kakira Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie musisz weryfikować.
    Wgraj FW pod odpowiednie płyty (w przypadku iHAS'a). Jeśli go nie masz, to kup lepsze płyty/ewentualnie iHAS'a.

7. Wosho

Wosho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    piszę tu bo nie mogę założyć nowego tematu.

Gry nagrywam bardzo, rzadko, zwykłą nagrywarką LG, gry przepuszczam przez agbx360 programem IMG Burn (zawsze najnowsze aktualizacje i najnowszy dash) zgodnie z poradnikiem z forum, wszystkie opcje ustawione tak zgodnie z instrukcją z opcją "Truncate", book type ustawiam na DVD-DL (innej opcji nie można), prędkość 2.4x, zawsze na Verbatimach. Konsola ma LT+3.0 zrobiony przez Spox_2 więc na pewno wszystko jest OK. Dotąd nie miałem żadnego problemu z nagranymi grami z xdg3. Niedawno przy wiedzminie 2 przy graniu wyskoczył mi komunikat "brak autoryzacji dysku". Tak jak czytałem, gra chodzi z płyty błąd wyskakuje po instalacji.
    Teraz pytania:
    1. Czy można jakoś zaradzić temu komunikatowi? czy należy pobrać inny rip gry? czy trzeba kupić nową nagrywarkę ihas i nagrywać z odpowiednim firmware?
    2. Czy przy innych nowych grach też będzie wyskakiwał taki komunikat? a jeżeli tak to jak sprawdzić przy których?
    3. Czy możliwe jest zgranie na dysk gry z oryginalnego nośnika i granie później na kopi z innego ripu?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
    Pzdr

8. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zastosuj trick z muzyką. Forzę 4, Dirt'a Showdown i Dragons Dogmę musisz nagrać iHAS'em, bo nie zadziała. Co do trzeciego punktu: jeśli gra będzie nagrana iHAS'em, to tak, jeśli nie, to trick z muzyką będzie konieczny.

9. Wosho

Wosho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli, jeżeli kupię odpowiednią nagrywarkę ihas to nagrane gry będą dzialać normalnie bez żadnych błędów?

o co chodzi z tym trickiem z muzyką, przeglądam forum ale nie mogę tego odnaleźć

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  11. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113