1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michal27888, Lipiec 19, 2012.

1. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam.
    Mam dla was kilka pytań:

1.Moja płyta na której jest nagrana fifa 12 jest bardzo porysowana i napęd w żaden sposób nie może ja odczytać chciałbym się dowiedzieć czy jak przegram ją na inną płytę to wszystko będzie chodzić? i czy zapis będzie aktywny?

2.Planuje kupić dysk WD do mojej konsoli ile pamięci radzicie mi kupić?

3.Chciałbym także wzbogacić się o technologię kinect i chciałbym wiedzieć czy ja podepnę ją do przerobionego x360 to będzie działać bez zarzutów? i czy będę mógłł grać na piratach?

Jestem początkujący i prosiłbym o wyrozumiałość w waszych odpowiedziach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    1. Zapisy są na dysku ewentualnie pamięci, wszystko będzie działać.

2. Jeżeli masz LT to musisz kupić jakiś specjalny dysk i go jakoś przerobić na kompie, do 320 GB można. Bodajże WD Scorpio czy coś takiego.

3. Będzie działać bez zarzutów i będziesz mógł grać na piratach :)

4. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    dzięki za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum