1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FIFIHEL, Lipiec 29, 2012.

1. FIFIHEL

FIFIHEL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam!

Mam problem z płytą Batman Arkham City.
    Dzisiaj zahaczyłem o włączonego Xboxa z tą płytą w środku. Maszyna przewróciła się i uderzyła w telewizor. I tu jest problem teraz Xbox nie chcę czytać tej płyty. Dodatkowo płyta jest porysowana. Czy mogę jakoś uratować tą płytę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Raczej nie, jak już ruszysz włączonego xbox'a z płytą w środku to już po niej.

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Są takie sklepy/serwisy gdzie regenerują płyty, poszukaj czy jest coś takiego u Ciebie w mieście.

6. qwazar

qwazar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Stara metoda na porysowane płyty polegała na natarciu jej w niewielkiej ilości olejem jadalnym i dokładnym wypolerowaniu bawełnianą szmatką.
    Jeśli nie jest uszkodzony nośnik tylko powłoka, być może konsola zczyta płytę.

7. morf76

morf76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak jestes ze Szczecina lub okolic,to moge ja Ci zregenerowac na maszynie Disc Buddy.Niestety 10 zl bedziesz musial wylozyc za regeneracje(koszty pradu,zuzycie plynu)jak cos to na PM

8. nttn

nttn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Poszukaj obrazu na kompie i nagraj jeszcze raz. To chyba taniej wyjdzie niż ta cała regeneracja.

9. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Wydaje mi się, że jakby miał przerobioną konsolę to by nie zawracał gitary tylko nagrałby od nowa. Ja tak zrobiłem z PGR 4, rysa była jedna dość spora i nie działała połowa torów. Oddałem gierkę do regeneracji i działała jak nowa.

Wczytywanie...

Poleć forum