1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytami/nagrywarką.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Baca, Marzec 24, 2011.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, ostatnio kupiłem płyty omegi które moja nagrywarka nie czytała, u mojego brata na takiej samej nagrywarce wszystko było ok i się nagrywało, stwierdziłem że to wina płyt i kupiłem verbatimy, niestety to samo, u mnie nie widzi a u brata tak, a najdziwniejsze jest to że płyty są sprawne ale jak kupuje cerbatimy ale na sztuki np w media markt to normalnie moja nagrywarka je widzi i wszystko hula. Mój napęd to Lite on DH20A3P proszę o jakieś porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Możliwe, że laser już jest u kresu wytrzymałości, albo jakiś kurz w nim zalega. Mój odtwarzacz też nie czytał płyt DL, ale okazało się, że to kwestia kurzu. Spróbuj kilka razy wkładać i wyjmować płytkę aż ją odczyta. Ewentualnie oczyść odtwarzacz.

4. Baca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Wydaje mi sie ze to nie możliwe, płytki z media on czyta, a te któe kupiłem(szpulę 10 sztuk verbatimów) już nie, a na nagrywarce brata czyta i wszystko jest ok. Rozkręcałem nagrywarkę, dmuchałem i nic

5. Baca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dodam jeszcze że w imgburn w logu wyskakuje mi coś takiego "W 16:53:16 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance" Bardzo proszę o jakieś sugestie co to może być. czyściłem laser i nic, nadal to samo.

6. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  7. Baca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Demon odinstalowany, niestety to samo. Dodam jeszcze że jak włożyłem czystą płytę dvd, zwykłą, nie dl to normalnie odczytało i można było nagrywać, jak wkładam dl to już nie czyta i płyta jest na 150% sprawna bo u brata ją normalnie czyta.

8. Baca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Proszę o pomoc, dzisiaj miałem dziwną sytułację, mianowicie odczytała płyty, normalnie udało mi się nagrać 2 płyty i wszystko było ok, gry działają, jednak teraz znowu powtórka z rozrywki, teraz już nie widzi płyt, prosze o pomoc

9. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wyzionela ducha. Kup nowa nagrywarke

10. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    pada laser i tyle. nic na to nie poradzisz. jedyne co możesz zrobić to kupić nową nagrywarke

Wczytywanie...

Poleć forum