1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytami OMEGA..

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nozykny, Styczeń 11, 2009.

1. nozykny

nozykny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupiłem nie dawno z allegro płyty firmy OMEGA cakebox 10+1 DVD+R DL x8, polecił je znajomy, wypaliłem 6 płyt prędkością 4x, bez żadnych problemów, chodzą elegancko, nie przycinają się, ani nic podobnego, za to 5 pozostałych ****..o się, dwie na 17% nagrywania, 1 na 70%, 1 wypaliła się do końca ale X jej nie czyta, ostatnia padła na 10%. Brat twierdzi ze to wina płyt ale patrząc 5 płyt pod rząd? to chyba niemożliwe. Ja twierdze ze to wina niestabilnej Visty albo nagrywarki LiteON. Czy to możliwe ze wina płyt? Czy jednak Visty albo LiteON'a? Czy zacząć nagrywać 2.4x? Może ktoś z was spotkał się z czymś takim...Za odp z góry dzięki:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    przede wszystkim to zacznij nagrywać na verbatimach ale może też być wina nagrywarki,moim zdaniem na 90% to płyty kiepskie

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    omega to najwiekszy syf do Xboxa..lepiej inwestuj wiecej w verbatim ..nie laduj dziadostwa do zboxa bo pozniej bedzie juz za pozno

5. nozykny

nozykny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekówa:) właśnie zamówiłem Verbatimy:D

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: