1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z plytami Platinum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomekzc, Lipiec 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam, mam pewien problem z plytami platinum. mam nagrywarke ihaasa i zawsze wypalalem na plytach r12-00 w imgburn przy predkosci 2.4 i nie bylo problemu. natomiast ostatnio zakupilem nowe plyty platinum r10-65 i przy nich nie mam mozliwosci nagrywania 2.4 nie wiem czemu :(
    moje ustawienia z eepromu na ponizszym zdjeciu. czy ktos moglby mi pomoc rozwiacac moj problem i ustawic pożądaną predkosc 2,4? A takze wyczytalem ze przy tych plytach r10-65 musi byc opcja OPC na ON bo gra nie zainstaluje sie na dysku tyle ze nie wiem gdzie takową włączyc. Czy to chodzi o tą z imgburn z zakładki write? perform opc before write?Z góry dziekuje za pomoc

Uploaded with ImageShack.us

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawepek

Pawepek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak spatchować Flash nagrywarki IHAS, odpowiednio do płytki MediaID?:

Pobieramy:

Link do programu Video tools/software and downloads - VideoHelp.com

Uruchamiamy ten program MediaCodeSpeedEdit,ładujemy load ten plik firmware od c4 iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final.bin i wybieramy odpowiedni mediaid np: Platinum ma MediaID: Ritek S04-66 8x 6x 4x i kilkamy 2 razy pojawia okienko select media code to replace ritek i wybieramy (ISSM D001-001) 2.4x i zatwierdzamy OK i pisze warning do you really want replace zatwierdzamy OK i gotowe zatwierdzamy save i zapisujemy spatchowany .bin iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final_speedpatched.bin i flas***emy nagrywarke :)

Jak rozpoznać markę płytkę MediaID?
    Wkładamy czystą płytkę do napędu i uruchamiamy Imageburn i klikamy zapisz obraz na dysk

W prawym okienku pojawi info :
    Physical Format Information (ADIP - L0):
    Disc ID: XXXXX-XXX-XX

Spatchowany Flash mediaid(speedpatched.bin) ładujemy flash nagrywarkę IHAS tak samo jak w tutorialu Ixtreme Burner Max.

Tym sposobem w imageburn nagrywamy i wymuszamy 2.4x speed bez OPC.
    Wypalimy ładnie idealnie każdą markę płytkę XGD3. MediaCodeSpeedEdit12010 I cieszymy się każdą wypaloną kopie zweryfikowaną 100% 1:1 xgd3, niezależnie od marek DVD DL (MediaID).

Thanks go to c4eva

Post autorstwa darmona. Tak OPC to perform OPC before write. Mam do ciebie pytanie. Mam problem z wypaleniem tych płyt(r12-00). Mógłbyś mi powiedzieć/dać link jakiego używasz fw?

1 osoba to lubi.
  4. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    w opcjach tego flasha tam nic nie zmieniaj dopiero w imageburnie wszystko robisz X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl postepuj wedle tego tam nie ma wzmianki o tych opcjach co masz zaznaczone potem FW od kurczaka odpowiednie opcje imageburn i palisz plytki r10-65 OPC musi być włączone

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum