1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alexxbox, Październik 4, 2010.

1. alexxbox

alexxbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mój problem polega na tym,że moje wszystkie 13 gier(oryginalne)gdy dam pod światło to widzę na nich ryski przecinające się na krzyż każda ma długośc około 1-2cm są one w dużej ilosci. Nie są one głębokie a gry działają płynnie i nigdy mi sie nie scinaja. Przy zwykłym świetle nawet ich nie widać. Konsole mam od roku (jasper)

Wy też tak macie i czy jest się czym martwić?

Z góry dziękuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi też się zdarza;/ale są one raczej małe. Wiem że nie powinno się ruszać konsoli jak jest płyta w napędzie.

4. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    jak to, wszystkie 13? to nie jest przypadek , to na pewno sprawka KOSMITÓW. wg. mnie to nie są ryski tylko rodzaj znaku wodnego (jesli sa to gry oryginalne) a jesli sa to ryski nie ma czym sie przejmowac skoro sa male. nie ma wplywu zbyt duzego na zywotnosc

5. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Humor sie kolegi trzyma jak stonka ziemniaka :D
    Musisz instalowac gry na dysk, ja mam ponad 13 gier wszystkie piraty wiekszosc instalowana na dysk i sa czyste jak łza, ani 1 ryski. Jak by wyszły ze specjalnej fabryki

Wczytywanie...

Poleć forum