1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytami

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Baca, Październik 27, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, dzisiaj po raz pierwszy zakupiłem płyty z firmy omega, wcześniej posługiwałem się verbatimami ale wnioskując z dobrych opinii na temat omegi postanowiłem je kupić jednak już pojawiły się problemy. Płyty są w idealnym stanie, nie mają żadnych rysek, ani razu nie były w napedzie jednak moja nagrywarka ich nie czyta, w img burn mam komunikat:"Devince not ready(Medium not present - try closed)" tylko 2 z 11 płyt mi odczytało. Od razu odpowiem na pytanie, tak, nagrywarkę mam dobrą ponieważ nie raz ani nie dwa nagrywałem gry na płytach dl i nie miałem najmniejszych problemów. Proszę o jakiekolwiek podpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zoar

zoar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego generalnie z tego co wiem to jedynie verbatim sie liczy (zreszta jest kilka tematow na ten temat tutaj wiec warto poczytac) aczkolwiek ja ostatnio kupilem i wszystko fajnie super nagrywam zadnych bledow lecz plyty nie przechodza werefikacji i nie moge gier zgrac na dysk bo wyskakuje blad ze plyta porysowana lub sprawdz i przetrzys sciereczka. kupilem w vobisie caly 5cio pak verbatim DVD+R DL x8 i wnioskuje chyba ze wadliwa partia... co o tym myslicie?

a wracajac do pytania to jest tatak firma na "Y" (nazwa dwuczlonowa) ale nei podam - poczytaj a sie dowiesz.

Wczytywanie...

Poleć forum