1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ViZ, Maj 17, 2011.

1. ViZ

ViZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jakiś niedługi czas temu, mój ojciec pożyczył konsolę dla dzieci swej koleżanki. Problem polega na tym, że kiedy wczoraj ją przyniósł, zauważyłem na każdej grze perfect circle (ring), oraz różnorakie rysy, czy plamy od palców. Większość gier raczej działa, ale dwóch z nich niestety nie czyta (biały ekran z logiem x360). Moje pytania;

-Czy może stać się coś z grami, jeżeli do tej pory działają? (w późniejszym czasie, błędy jakieś mogą wystąpić?)
    -Czy da się naprawić/wyczyścić te płyty (niektóre były używane i czyszczone):
    -jeżeli tak to ile to kosztuje?
    -jest skuteczne/pewne?
    -Czy błąd z padem (rozłączanie się) podczas gry może być spowodowany bateriami (mimo iż mają 2 kreski)? Czy też jest to jakiś uszczerbek?

Zależy mi na dobrej odpowiedzi. Wszystkie z tych gier były praktycznie w idealnym stanie, większą część kupowałem ze sklepu, nowe.
    Mam manię porządku, dlatego denerwuje mnie to, że nagle wszystkie gry, na które przeznaczyłem dość sporo pieniędzy są jakość zniszczone.
    Oto gry:
    Działające:

-Forza Motosport 2 (nowa)
    -Call Of Duty: MW2 (nowa)
    -Assassins Creed (nowa)
    -Need For Speed: Hot Pursuit (nowa)
    -Forza Motosport 3 (nowa)
    -Fight Night Round 4 (nowa)
    -Skate 2 (nowa)
    -Just Cause 2 (nowa)
    -Grand Theft Auto IV (używana)
    -Fifa 11 (nowa)

Niedziałające:

-Assassins Creed II (nowa)
    -Tony Hawks Project 8 (używana)

Proszę o jak najlepszą poradę. Z góry dziękuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    No i widzisz - dobry zwyczaj nie pozyczaj :) I to w dodatku bachorom.

Jak bedziesz dbal o plyty to nie powinno sie z nimi nic stac. Instaluj na dysk i chowaj do pudelek, a bedzie git.
    Poniszczone plyty moznesz sprobowac zregenerwoac. Koszt to ok 10zl od sztuki. Polaz po wypozyczalniach video tam oferuja takie uslugi. A czy to skuteczne czy nie ciezko powiedziec. Niektorym pomaga, a niektorym nie. Tylko, ze jak mowisz, ze teraz u CIebie nie dzialaja to warto sprobowac. W koncu nic nie tracisz.
    A co do pada to sprobuj wygiac te blaszki od baterii. Moze tez tak sie dziac jak baterie sa marnej firmy. Wtedy pokazuje 2 kreski, a w rzeczywistosci sa prawie wyczerpane. Warto zainwestowac w akumulatorki lub duracelle.

4. dawidldz

dawidldz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    zregeneruj niedziałające płyty
    a baterie pewnie są słabe i dlatego rozłącza

5. ViZ

ViZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za te odpowiedzi, ale jeżeli ktoś jeszcze ma swoje zdanie proszę pisać.
    Dzisiaj podłącze akumulatorki do ładowania (mam w padzie zwykłe, bo nie miałem ładowarki - teraz mam) i dam znać co z padem.
    Zainstaluję wszystkie gry (Wtedy płyta mniej pracuje, bo nie odpala jej z płyty?)
    A jak będę miał okazję spróbuję oddać do czyszczenia zepsute płyty.

6. RoGu

RoGu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    Mimo że gra jest zainstalowana na dysku aby ją uruchomić trzeba włożyć płytkę z grą.

Wczytywanie...

Poleć forum