1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z płytką Matrix Freedom PCB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez toomek05, Grudzień 4, 2012.

1. toomek05

toomek05 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem z tą płytką Matrix Freedom PCB. Natomiast posiada ona fw w wersji 9504 i z żadne skarby nie mogę wgrać poprzez dołączony programator usb wersji fw 0225 a Taka wersje miałem w oryginalnym napędzie. Po wgraniu klucza dvd napęd zawsze wybiera sobie fabryczny fw 9504.
    Konsola z takim fw zachowuje się tak ze odtwarza tylko muzykę a gdy włożę grę to mam napis otwórz DVD.
    Jeszcze jedno pytanie czy jeśli w starym napędzie miałem 0225 to konsola może działać teraz na 9504?
    Proszę o pomoc mecze się już z tym kilka dni :(

Specyfikacja ze strony producenta >

Pasuje do wszystkich napędów Liteon DG-16D4S

Kompatybilny z wersjami FW: 9504, 0225 i 0401

Prosta wymiana starej płytki na nową

Proste programowanie za pomocą X360USB PRO lub kompatybilnego SATA

Wszystkie płytki są zaprogramowane FW 9504, należy wgrać do niej taki sam FW oraz DVD KEY jaki mamy oryginalnie w napędzie.

i właśnie jak wgrać taki sam fw jak miałem w napędzie jeśli poprzez usb mogę wgrać tylko 9504.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: problem z płytką Matrix Freedom PCB

Zasilanie bierzesz z konsoli?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. toomek05

toomek05 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak zasilanie biorę z konsoli, probowałem juz nawet zflaszowac poprzez dosflasher 2.0 i jungleflashera i niestety w dosflasher daje komunikat ze nie prawidlowy mtk a jungleflasher sie zawiesza i juz niewiem co począc nawet dokupiłem kontroler na chipsecie via i t ez nie pomogło. Mozna wgrac fw ale tylko przez dołączony programator usb ale tylko flash 9504.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: problem z płytką Matrix Freedom PCB

Wykasuj mu firmware. Jak bedzie czysta kosc. Po wejsciu w vendor wgrasz co chcesz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. toomek05

toomek05 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok ale jak wykasować firmware bo jungleflasher wiesza sie a dosflasher podczas wykonywania funkcji erase tez wykazuje błąd. Jest jakas ina metoda na wykasowanie ?

Wczytywanie...

Poleć forum