1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z płytkami !!!!!!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheKarmel, Luty 11, 2014.

1. TheKarmel

TheKarmel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem...Mianowicie mam konsole xbox 360 slim rgh i zdobyłem kilka gier (piraty) na płytkach. Po włożeniu do konsoli, konsola w ogóle nie widzi gry. Podejrzewam że napęd nie jest przerobiony. I tu moje pytanie...Czy jest możliwość z płytek wyciągnąć te wszystkie foldery i w jakiś sposób przerobić je na god i wrzucić do konsoli, ewentualnie jakiś program którym zrobię obraz .iso z płytki i przez programik zmienie format na god ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli na płycie wypalony jest pełny obraz gry to można użyć opcji 'Create image file from disc' w IMGBurn.

4. TheKarmel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W płyce po wsadzeniu do pc ma 3 folderki: 1. $SystemUpdate, 2. AUDIO_TS, 3. VIDEO_TS :/

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ściągnij IMGBurn i wybierz opcję 'Create image file from disc', nie daję ci 100% pewności, że będzie działać ale warto spróbować.

6. TheKarmel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielki, zaraz będę robił ;)

Wszytko pięknie ładnie śmiga Dzięki wielki za pomoc

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum