1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z pobieraniem gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DullARKHAM, Kwiecień 18, 2016.

1. DullARKHAM

DullARKHAM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam . mam problem z pobieraniem gier z wsztecznej kompatybilnosci , a inne gry na xo normalnie moge kupowac/pobierac tylko te z 360 wyskakuje komunikat ( you have no valid payment options on file. ) a kartę mam normalnie wpisana w konsole , ktos wie o co biega ?

Załączniki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz informację, że masz złą opcję płatności. MS Ci kartę w ogóle potwierdził? Pobierają 4zł i wracają przy dodaniu karty do konta. Nie może być zerowy stan konta tej karty w chwili jej dodania :> Jak na moje to albo MS nie łyka Twojej karty, albo Ci jej nie zatwierdzili ;) Spróbuj tą kartę dodać ponownie do konta np. przez konsolę czy coś tylko poprzednią usuń ;)

Ewentualnie załóż sobie konto paypal. W MS poszukaj opcji dodania paypala do konta MS, wyskoczy Ci okienko z dodaniem karty do paypala, to ją dodaj i poczekaj z 3 dni robocze, aż Ci ją zatwierdzą :> Później kartę usunęłam z paypala po zatwierdzeniu i od tej pory normalnie przypisuję sobie gry z gwg przez www bez karty ;)

Musisz mieć włączone płatności internetowe na karcie, jak masz limit 0zł zwiększ np na 50zł lub więcej. Jeszcze jeśli jest to karta z któregokolwiek PKO to włącz usługę 3D-Secure.

Ostatnia edycja: Kwiecień 18, 2016
  4. DullARKHAM

DullARKHAM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no własnie mam mam zerowy stan konta juz czaje , dobra wielkie dzięki za pomoc :D

Wczytywanie...

Poleć forum