Problem z pobieraniem (instalacją) gier, aplikacji na xbox one s

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

RafiK2702

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam xboxa one s 500gb, stwierdziłem że muszę dokupić dysk zewnętrzny i tak też zrobiłem
http://www.euro.com.pl/archiwizacja-danych1/seagate-backup-plus-1tb-usb-3-0-stdr1000202-niebieski.bhtml

podpiąłem pod XO , odrazu znalazło dysk , wszystko pięknie ładnie git majonez... chcę przenieść gry na dysk zewnętrzny i pokazuję ikonę ładowania i stoi 0%, XO zaczął przymulać przy poruszaniu się po interfejsie... chcę ściągnąć aplikację Youtube, klikam pobierz i nic się nie dzieje, nawet nie pokazuje stanu pobierania w kolejce. Jak szukam w sklepie aplikacji to pokazuję że posiadam ją, jak klikam pobierz to nic się nie dzieje. Nie mogę skopiować nic na dysk zewnętrzny "domyślny" ani na niego coś instalować. MASAKRA.
Mam internet z UPC podpięty kabel z rutera do konsoli, dysk podpiąłem z tyłu wejściem USB nr. 1. Robiłem już reset rutera i nic, robiłem format dysku zewn, i też nic. W opcjach systemu - pamieć ... dysk jest widoczny wszystko fajnie niby, mogę zmienić docelową pamięć a jak nie mogę nic pobrać tak nic nie mogę pobrać.


POMOCY :)


Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jak sformatowałeś ten po podłączeniu? Nie przypadkiem jako dysk do multimedii? Bo wtedy na pewno nie skopiujesz tam nic.
 

RafiK2702

Świeżak
Świeżak
Nie no osiołek nie jestem :p. Wybrałem opcję całość na gry. Przed podpięciem dysku wszystko było ok. Dodam tylko że 1 rzeczą jaką chciałem zrobić to skopiować Fifę 17 na dysk zewnętrzny... Tak zrobiłem ale że zobaczyłem jak wolno idzie, to zrobiłem anuluj instalację. Teraz odłączyłem dysk... Wszedłem w gry z kontem golf i chcę pobrać layers of fear... Status mam OCZEKIWANIE... A w dysku kolejka do pobrania nie mam nic... Wcześniej normalnie wszystko ściągało a teraz nie.
Zastanawiam się nad przywróceniem ustawień fabrycznych... Tylko pytanie czy wszystkie osiągnięcia z gier pójdą się ebać.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Osiągnięcia sa przypisane do konta xbox live więc po ponownym zalogowaniu się wrócą one na konsolę.
 

RafiK2702

Świeżak
Świeżak
Dzięki pluto za odpowiedź. Zastanawia mnie jedno teraz wszedłem w pobranie aktualizacji do konsoli. Aktualizacja ma rozmiar nie całe 900 mb... Ściąga ją już 15 minut a ja mam dopiero 26%...
Coś się zepsuło z pobieraniem po podłączeniu tego dysku... NAJLEPSZYM sposobem na to jest "format" XO... Czy może gdzieś indziej leży problem?? Bo na tą chwilę po odłączeniu całkowicie dysku nie chce mi nic ściągnąć na XO... W dodatku strasznie przycina po poruszaniu się na interfejsie konsoli.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Daj aktualizacji czas u mnie też tak było ze z początku szło mozolnie później poszło gładko , czasami nie wyłączaj konsoli z prądu bo będą jeszcze większe problemy. A zrób format dysku na kompie i podłącz go jeszcze raz .
Poczekaj aż się zaktualizuje tnie interfejs bo aktualizuje się i ma pewnie pamięć mocno obciążoną.
 

RafiK2702

Świeżak
Świeżak
Słuchaj pluto czary i magia. Zrobiła się aktualizacja konsoli... Wszedłem w kolejkę instalacji... Wszystkie gry i aplikacje które kliknąłem POBIERZ czekają grzecznie, a pierwsza gra Evolve już pobrała się w ilości 2gb/35gb... prędkość pobierania to nie całe 30Mb/s więc ładnie idzie.
Dysk twardy mam w użyciu 28% z 500 GB więc nie jest na tyle zawalony.

Druga strona medalu... Boję się teraz podłączyć znowu ten cholerny dysk zewnętrzny... nie wiem czy znowu konsola nie sfiksuje...

Ps. Dzięki pluto za odpowiedź :)
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Magia i czary to tylko tutaj. Podłącz dysk daj mu chwilę połączyć się z konsolą i zobacz czy jest ok.
 

RafiK2702

Świeżak
Świeżak
teraz czekam dla pewności niech się wszystkie gry i aplikacje ściągną z kolejki pobierania... zrobiłem format dysku zewnętrznego na PC. jak skończą się pobierać gry i aplikacje, podłącze dysk powrotem i zobaczymy co będzie :O.

DYSK sformatowałem całość na NFTS, nazwałem go i po sformatowaniu otworzył mi się odrazu do odczytu... pytanie czy teraz jak podłącze go do konsoli, konsola znowu się zapyta co chce na nim przechowywać itp.???
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Tak będzie znów zapytanie. Daj znać jaki efekt końcowy.
 

RafiK2702

Świeżak
Świeżak
Wszystko działa jak powinno. XO po podłączeniu dysku jeszcze raz, skonfigurował ustawienia i ładnie na niego przeniosłem gry. Chłodno teraz myślę o tym dlaczego tak się stało wcześniej i myślę że to wina tego że konsola nie była zaktualizowana, bo po tej czynności wszystko wróciło do normy. Dziękuję bardzo za pomoc, przede wszystkim Panu Pluto :). Pozdrawiam internetowe buźki i myślę że do usłyszenia.

TEMAT do zamknięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom