1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pobieraniem....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Glukuronolakton, Sierpień 26, 2010.

1. Glukuronolakton

Glukuronolakton Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam juz jakis czas konsole ale nigdy nie probowalem sciagac wersji demonstracyjnych. Kilka miesiecy temu postanowilem posiagac kilka darmowych wersji bo nie bylem pewny co do kupna gry. Daje darmowe pobieranie i wyskakuje mi komunikat " Uprawnienia tego konta nie zezwalaja na pobieranie zawartosci z ta ocena" . Mam konto Gold i 18 lat wiec nie wiem wtf. Ma ktos jakis pomysl jak to rozwiazac ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moze byc czasem i wyzsze wymaganie wiekowe, gra moze posiadac wyjatkową brutalnosc, lub inne cechy co dadza ocene 21lat, sprawdz dokladnie wymagania wiekowe dla tej gry, a najlepiej wpisz na kompie w google gre i poczytaj o niej, predzej sie dowiesz o niej w google niz tu, bo ten temat wyglada tak: "chce pobrac demo gry, ktorego tytuly nie podam bo mam takiego focha i teraz mi napiszcie czemu nie moge jej pobrac, eee jol nara" :/

4. Glukuronolakton

Glukuronolakton Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie jestem az tak zielony w tych tematach wiec wiem ze gry ktore chce maja pegi 18 lub nizej np split/second , lost planet 2 , naruto ultimate ninja storm 2 . Wszedzie jest ten sam komunikat

5. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    poszukaj demówek w necie,sciągnij na kompa,nagraj na płytę i problem z głowy :) choć nie do końca bo nie wszystkie dema są w necie :(

6. Tygrysek

Tygrysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciężko jest ściągnąć demo z internetu, większości po prostu nie ma - ja jak chciałem sobie pobrać (konsola przerobiona) to zrobiłem sobie taką akcję, że najpierw zebrałem wszystkie tytuły dem które chciałem mieć, a potem tylko przez noc pobrałem i zaraz odłączyłem i problemu nie było

7. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    mam to samo co kolega nie moge pobrac miedzy innymi:Just Coust 2, Fifa 11
    ktos wie jak to rozwiązać?

Wczytywanie...

Poleć forum