1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pobraniem Assassins Creed 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nortix, Lipiec 19, 2013.

1. nortix

nortix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Witam,
    jak wiadomo od tego tygodnia dla użytkowników Golda jest do pobrania AC2, jednak mam problem gdyż gra się pobiera do około 60-70% i później wyskakuje mi błąd: "gra nie może zostać pobrana" czy coś w tym stylu, miejsce na pendrivie jest, abonament Gold jest, a z wcześniejszymi grami nie miałem takiego problemu. Miał ktoś podobnie, jakieś pomysły co zrobić oby się ściągnęło do końca?
    P.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    masz miejsce na dysku ? ;) a konto na PL?

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Podejrzewam, że gdybyś spróbował ściągnąć AC2 na HDD nie byłoby tego problemu.

5. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Usuń cookies i spróbuj ponownie, nie zapomnij że xbox zabiera z pendrive około pół giga dla siebie

6. AnyMist

AnyMist Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam podobny problem...Ja ściągam na HDD miejsce jak najbardziej jest po ok 70-80% gra zaczyna pobierać sie od poczatku..nie mam pojecia co sie dzieje tak jak powyżej ze wcześniejszymi grami nie było problemu

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Na jednym zagranicznym forum pisali, by przenieść najważniejsze dane ( profil, save'y, itd ) na pamięć zew., sformatować całkowicie dysk xboxa, przenieść dane spowrotem i spróbować jeszcze raz. U kilku użytkowników zadziałało, a nuż zadziała i u Was.

8. AnyMist

AnyMist Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany...Okazało się że na dysku było trochę śmieci...;) Jakieś nie do końca pościągane rzeczy + usunąłem cookie i poszło bez problemu.
    Dzieki za zainteresowanie.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum