1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pobraniem Assassins Creed 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nortix, Lipiec 19, 2013.

1. nortix

nortix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzesz
    Witam,
    jak wiadomo od tego tygodnia dla użytkowników Golda jest do pobrania AC2, jednak mam problem gdyż gra się pobiera do około 60-70% i później wyskakuje mi błąd: "gra nie może zostać pobrana" czy coś w tym stylu, miejsce na pendrivie jest, abonament Gold jest, a z wcześniejszymi grami nie miałem takiego problemu. Miał ktoś podobnie, jakieś pomysły co zrobić oby się ściągnęło do końca?
    P.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    masz miejsce na dysku ? ;) a konto na PL?

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Podejrzewam, że gdybyś spróbował ściągnąć AC2 na HDD nie byłoby tego problemu.

5. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Usuń cookies i spróbuj ponownie, nie zapomnij że xbox zabiera z pendrive około pół giga dla siebie

6. AnyMist

AnyMist Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam podobny problem...Ja ściągam na HDD miejsce jak najbardziej jest po ok 70-80% gra zaczyna pobierać sie od poczatku..nie mam pojecia co sie dzieje tak jak powyżej ze wcześniejszymi grami nie było problemu

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Na jednym zagranicznym forum pisali, by przenieść najważniejsze dane ( profil, save'y, itd ) na pamięć zew., sformatować całkowicie dysk xboxa, przenieść dane spowrotem i spróbować jeszcze raz. U kilku użytkowników zadziałało, a nuż zadziała i u Was.

8. AnyMist

AnyMist Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany...Okazało się że na dysku było trochę śmieci...;) Jakieś nie do końca pościągane rzeczy + usunąłem cookie i poszło bez problemu.
    Dzieki za zainteresowanie.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum