1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z pobraniem Dante's Inferno

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zwirooo, Luty 4, 2012.

1. zwirooo

zwirooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawa wygląda tak:

mam konto US z mspoints, chciałem zakupić dante's inferno ale blokada regionalna niepozwalała na to.
    Ominąłem ją dzięki hideipVPN, zalogowałem się na konto xboxlive przez kompa, wymieniłem punkty za gre i przeszło.
    Gra dodała się do kolejki ściągania, jednak po ok.1,5 h gdy już było 100% pokazał się komunikat że gra się nie ściągnęła. Po wejściu w pamięc masową mam info że jest tam ta gra zajmuje ponad 5Gb, gdy w chodzę w marketplace, mogę wybrać zakładkę graj (wtedy xbox przenosi mnie do poprzedniej planszy w markecie) lub ściągnij ponownie ( po ponownym odczekaniu 1,5h historia się powtarza).

Co mam zrobić? jest na to rada?

Wczytywanie...

Poleć forum