1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pobraniem GTA IV, błąd

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez McAntek, Lipiec 11, 2015.

1. McAntek

McAntek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kobiór
    Witam! GTA IV jest do kupienia za 20zł, więc postanowiłem kupić. Niestety wyskakuje mi błąd. Strasznie mnie to denerwuje, da się to jakoś obejść? Na stronie tej gry nie kupię, bo nie można tam płacić za pieniądze konta microsoft ( tych na konsoli ) co też jest kompletnie bez sensu. Z tego co się doszukałem w google, jest to jakiś problem z regionem. Konto mam polskie, zarejestrowane na polski live, na konsoli próbowałem różnych kombinacji ze zmianą regionu i ustawieniach, ale nic. Mieszkam w Niemczech, to może jest ten problem, ale jak to obejść?

Kod błędu to: 80150017

Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum