1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pobraniem profilu na xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosmomsok, Listopad 29, 2012.

1. kosmomsok

kosmomsok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam problem z pobraniem konta zakupionego na allegro.Podczas proby pobierania wyskakuje komunikat ze nie mozna pobrac profilu i blad 80151012 ze cos nie tak z kontem microsoft.
    Wie ktos moze jak to zrobic? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
  4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    A poza tym, tak BTW te konta są nielegalne, bo albo gry są z kradzionych kart kredytowych lub kradzionych MSP, i przy częstym kupowaniu i kombinowaniu możesz poznać pana Bana.

5. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    napisz do gościa od którego kupowałeś, wytłumaczy Ci co i jak, też takie coś kiedyś miałem i przy podanych wskazówek problem znika w kilka sekund

6. kosmomsok

kosmomsok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Po 3 dniach wkoncu cos zaskoczylo i pobieram wlasnie gry. Wydaje mi sie ze byla to wina Microsoftu.

Wczytywanie...

Poleć forum