1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pobraniem profilu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez baranek1993, Luty 5, 2013.

1. baranek1993

baranek1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Witajcie, mam problem mianowicie, niespełna 30 godzin temu kupiłem i wprowadziłem kod na xbox live 48h. Pograłem z 4 godziny wyłączyłem konsolę, wczoraj chciałem zagrać włączyłem konsolę i po zalogowaniu na profil, nie chciało mnie połączyć z xbox livem, dałem sobie spokój na cały dzień z konsolą i przed chwilą chciałem odpalić konsolę - ten sam problem występuje. Pochodziłem po forum trochę poczytałem, znalazłem sposób żeby usunąć profil i pobrać go jeszcze raz. Wziąłem się do roboty i usunąłem swój profil, teraz problem wygląda tak, że jak chce ściągnąć ten profil to wyskakuje informacja "brak połączenia z xbox live" Proszę o porady, co mogę zrobić w takim przypadku ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Jak masz podłączonego x'a do neta ?? Przewodowo czy bezprzewodowo ?

4. baranek1993

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
  5. baranek1993

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Odpuściłem z pobraniem profilu, chciałem założyć nowy wprowadzić sobie nowy kod na nowy profil i grać od nowa online. Ale gdy naciskam "Dołącz do zabawy xbox live" jest to samo, występuje komunikat " Nie można połączyć z Xbox Live"... Proszę o pomoc, jestem na zwolnieniu lekarskim i chciałbym sobie pograć póki mam czas, bo jak pracuję tego czasu zbytnio nie ma mam. \pozdrawiam liczę na Wasze pomysły.

6. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zrestartuj router, często to pomaga.

1 osoba to lubi.
  7. baranek1993

Polubienia:
    1