1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z podłączeniem do telewizora Samsung

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Muerte, Wrzesień 10, 2008.

1. Muerte

Muerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich :) mam duzy problem z moja konsola a raczej z jej podpieciem kablem component do telewizora LE37A330. według mnie podpinam poprawnie czyli kolorami probowalem juz cala mase kombinacji i za kazdym razem nie odpala. gdy korzystam z kabla euro wszystko dziala. przelacznik na przewodzie component jest oczywiscie ustawiony na hdtv. prosze o jakies instrukcje jak podpiac to by wszystko dzialalo. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. acePL

acePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Internet
    Odp: problem z podłączeniem do telewizora Samsung

A jeśli przełączasz przełącznik to resetuje się konsola ?

4. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

żeby konsola działał przez component to nawet nietrzeba tego przełącznika przełanczać ;] tylko że wtedy mask to HD Ready i mniej... za pierwszym razem jak podłączyłeś konsole na component i dałeś przełącznik na HDTV to działało?? czy nie?

5. Muerte

Muerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nie pojawia sie nic. ogolnie kupilem ten tv by pasowal tez do xboxa i strasznie sie przez to wkurzam... tv nie reaguje a nie chce kupowac nowego kabla bo ten jest w gruncie rzeczy przeze mnie nie używany bo wcześniej korzystałem z 21 cali crt lg. jakby dało rade prosiłbym o jakiś schemat

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Wlacz xboxa (oczywiscie juz z przelaczonym trybem na HD), a nastepnie telewizor. Samsungi nie zawsze lapia na wstepie sygnal z HDMI czy tez Component, niekiedy trzeba je wlaczyc i wylaczyc. ;)

7. Muerte

Muerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

niestety nie pomogło :( probowalem to zrobic i nic... prosilbym o jakis schemat jak to ma wygladac robilem wedlug opisu na stronie microsoftu i nic to nie pomaga :/

8. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska

Hmm a przełaczyłes chociaz tv zeby puszczał obraz z wejscia hdmi czy component.Bo jedynie po Rgb tv sam sie przełaczy na własciwe wejscie.

9. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

W ustawieniach TV wystarczy zmienić sygnał na component i wszystko będzie ok.

10. Muerte

Muerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

w ustawieniach wszedlem w wybierz zrodlo czyli prawdopodobnie w dobra opcje mam tam nastepujace rzeczy:
    tv, złącze, av, moduł, pc, hdmi1, hdmi2. z czego aktywne są tylko tv złącze oraz moduł. na złączu odpalam xboxa gdy jest podpięty kablem euro. a na reszcie i tak nic nie widac. przesylam jeszcze pelna specyfikacje tego telewizora http://www.samsung.com/pl/consumer/...btype=lcdtv&model_cd=LE37A330J1XXC&fullspec=F

byłbym wdzięczny bardzo za pomoc w rozwiązaniu problemu.

11. kidrys

kidrys Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

siemka,

sprobuj wejsc w menu, i tam gdzie masz wybor wejsc pozmieniaj nazwy z "-------" na gra (game) albo "DVD" albo cokolwiek innego, w niektorych samsungach jak nazwa jest ustawiona na "-----" to domyslnie to zlacze jest pomijane czyli wylaczone, i jak przelaczas guzikiem source to tak jakby ono bylo martwe. zmien na cololwiek to je powinno "ozywic". ja sie z tym meczylem kilka dni przy dvd, daj znac ja poszlo

szacun

12. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

U mnie Np w zwykłym tv mam 2xEuro i 1x3chinch i żeby trafić np w wejście 1x3chinch muszę kliknąć na pilocie 3razy AV może w samsungu jest podobnie podłączyłeś pod np 2 wejście w tv a próbujesz łapać obraz z 1 wejścia jakim może być np HDMI ... Podłącz też konsolę z powrotem do TV CRT i przestaw z 480i na 720p i wtedy podłącz do HD Samsunga .

13. Muerte

Muerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no i sprobowalem tych wszystkich sposobow. sprawdzalem na tv siostry rowniez bo ma tez samsunga tyle ze mniejszego podpinalem rowniez przy pomocy component i dokladnie ten sam efekt nic sie na ekranie nie pojawia :( probowalem tez podlaczyc notebooka pod telewizor przewody byly nowe i tez ich zarowno jeden jak i 2 telewizor nie widzi. dzwonilem na infolinie samsunga gosc zdjagnozowal ze pewnie mam zlacza uszkodzone w tv ale teraz wiem ze na 100% jest to bledna diagnoza bo watpie by oba tv byly zepsute. kabel tez wykluczam bo kompa tez nie widzi a do niego przewody dzisiaj kupowalem... nie mam juz pojecia co to moze byc. w instrukcji jest wszystko dosc kiepsko opisane a robie wg mnie wszystko ok. nie mam juz pojecia co z tym zrobic zreszta sami wszyscy widzicie ze ten temat jest dosc stary... skrzynka browarow dla tego kto rozwiaze problem ;D

14. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki

ja jak podłączam do Samsunga to wpierw podłaczam all kable , potem włączam Tv, zmieniam na odpowiednie ustawienia(zależy jaki kabel)i włączam TV. i smiga az milo

15. Muerte

Muerte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

działa :) przeszedlem sie do takiego serwisu konsol i pogadalem z gosciem. wyszlo na to ze jednak uszkodzony byl kabel... dzieki wszystkim za pomoc :) jakosc od razu lepsza niz przez euro :)

Wczytywanie...

Poleć forum