1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podłąćzeniem nagyrwaki.

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez kretos666, Grudzień 13, 2012.

1. kretos666

kretos666 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, problem polega na tym, że podłączyłem nagrywarkę IHAS124B pod PC złączem SATA, tacka się wysuwa napęd świeci na zielono wszysko OK.
    Lecz mój PC nie wykyrwa napędu ani w windowsie ani w BIOSIE... Wgl Nie wiem o co chodzi (menadżer urządzeń itp. w biosie także jej nie widać, a stary napęd widoczny jest normalnie dodam, że nie jset on podłączony pod sata ani żaden inny dysk również) wszystkie sterowniki IDE ATA/ATAPI i SCSI i RAID zaktualizowane, w menadżerze urząden 0 wykrzykników.
    MSI Polska ? Płyty główne - K7N2 Delta-L/ ILSR Moja płyta główna BIOS 5.8 ( wiem, że to nie najnowszy ale nie w tym lezy problem)
    Próbowałem już wsyzstkiego co w mojej mocy.. Ogólnie w moim biosie nie ma słowa o SATA.
    Mój bios w CMS wygląda tak http://www.computerhope.com/help/bios4.gif nigdzie nie ma słowa o sata, ogólnie jakiś ubogi jest... Nie wiem czy jset to dokładnie ta wersja to nie screen z mojego PC.
    HELP !

2. Lotnik421 Xbox One

3. kretos666

kretos666 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okazało się, że moja płyta ma SATA, ale nie ma mikroukładu RAID ; ) wystarczy przejściówka SATA to ATA.
    Temat do zamknięcia !

Wczytywanie...

Poleć forum