Xbox 360 problem z podłączeniem pada

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
szukałem już wszędzie i wszędzie to samo napisane, na temat podłączania padów do xboxa. Nic nie pomaga, mianowicie wygląda to tak:
Nowy xbox one, nowy pad. Po włączeniu i ekranie startowym pojawia się obrazek pada z migającym przyciskiem w środku, jakoby że pad nie podłączony, ale na padzie ten przycisk świeci ciągłym światłem , co oznacza że niby jest podłączony, próbowałem nawet przez kabel i w momencie podłączania obrazek pada porusza się. (przez chwilę jest zbliżenie na część pada z guzikami X,Y,A,B, a potem znów wraca i obrazek pada jest na środku ekranu).
Proszę o jakiekolwiek rady bo wszystkie możliwości już wyczerpałem chyba.
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nacisnąłeś odpowiedni przycisk do parowania na XBOX jak i na padzie koło złącza micro w tym samym momencie?
 

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak, próbowałem nawet kilka razy i nadal to samo, w momencie w którym przestaje migać środkowy przycisk na padzie, jest zbliżenie na prawą cześć pada i potem znów to samo
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przycisk na padzie przytrzymaj minimum 3 sek.
 

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To na nic, nadal to samo
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@Rycerski czym zasilasz pada? Ja miałem problemy z połączeniem pada na złych/zdechłych akumulatorkach.
 

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak na razie na zwykłych bateriach, ale nowe ze sklepu, świeżutkie.
 

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Tak to wygląda, cały czas tak samo, niewazne czy kablem podłączam czy próbuje na odległość.
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na tym wideo widać, że naciskasz przycisk parowania na padzie, ale nie na konsoli.
Takiego ekranu sobie nie przypominam, może to jakieś nowe po aktualizacji, jakieś auto parowanie czy coś.
Mimo tego, jak już nacisnąłeś przycisk parowania na padzie to po jakiego grzyba naciskasz go znowu zanim pad się sparuje?
Dla świętego spokoju i pewności wymień te baterie. Jeśli konsola nowa to w pudełku powinna być para Duracelli.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przecież Ty masz na tym ekranie wcisnąć te logo Xboxa na padzie (te które Ci miga na padzie), jakoś na filmiku tego nie widzę. A jak chcesz sparować na nowo pada z konsolą to wciskasz na konsoli guzik, po lewej stronie napędu takie coś ))) po czym wciskasz raz ten sam na padzie z tyłu. Konsola powinna Ci go sparować, a pady z Xboxa przy uruchamianiu normalnie migają przed uruchomieniem konsoli, przynajmniej moja elitka i zwykłe migają, dopiero później przestają.
 

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciężko nagrywać i używać dwóch rąk, wszystko o czym piszecie już próbowałem, żadnych bateri nie było w pudełku.
Nawet jak przestają migac i czekam 10 min to nadal widzę tylko ten ekran. Nic więcej
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nacisnales przycisk logo xboxa na padzie (nacisnij i trzymaj)kiedy wyświetla się miganie logo xboxa na tv ?
Edit.
Pad jest sparowany z xbox em (przecież uruchamia konsole)
Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To co Ty masz za konsolę? Ty ją na pewno miałeś fabrycznie zaklejoną? MS do KAŻDEJ konsoli daje 2 baterie Duracell.
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To co Ty masz za konsolę? Ty ją na pewno miałeś fabrycznie zaklejoną? MS do KAŻDEJ konsoli daje 2 baterie Duracell.
To chyba moje bateryjki ktoś zajumal z pudełka :)


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to skoro pad uruchamia konsole... To gdzie leży problem?
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@Rycerski próbowałeś już innych baterii?
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nigdzie. Nie odpowiedziałeś na pytanie wyżej dotyczące nacisniecia w odpowiednim momencie logo konsoli na padzie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odpowiedziałem na to pytanie już w 3 poście tego tematu, oczywiście że tego próbowałem, wymiana baterii również nic nie dała
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak masz pc z windows 10 to spróbuj zaktualizować pada http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/update-controller-for-stereo-headset-adapter#7d61f53280dd4490845698c6f242b860
Jeszcze możesz spróbować czy pad będzie działał w menu do aktualizacji offline
 
Ostatnia edycja:

Rycerski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mam nic z Windowsem 10, za cholere nie mogę uruchomić menu tej aktualizacji, kilka razy próbowałem.
 

Do góry Bottom