1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podlaczeniem pada.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bronti, Wrzesień 25, 2012.

1. bronti

bronti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.kupilem wczoraj nieorginalnego pada wildfire 2 do xboxa360 lecz jest maly problem po synchronizacji swieci sie dokladnie okolo 2sekund na konsoli i padzie ze jest polaczony i gasnie.prosze o pomoc!:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Oile mnie pamięć nie myli to przy nowym dash na nieorginalnym padzie nie pograsz ale to ktoś kto sprawdził musi się wypowiedzieć z tego względu że nie testowalem tego a info kiedyś takie było.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

4. bronti

bronti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bardzo bym prosil kogos o odpowiedz czy kolega ma 100% racje.jesli ma to zakup nowego pada tylko pomoze ??dodam ze mam wgrane LT3.0.

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum