1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podłączeniem pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LISTI, Grudzień 7, 2011.

1. LISTI

LISTI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Tak jak w temacie, mam problem z podłączeniem pendrive do mojego XBOXa 360 elite. No więc, chciałbym podłączyć pendrive(8GB) do swojej konsoli, abym mógł na dysk konsoli(120GB) przerzucić kilka piosenek. Tu pojawia się problem: konsola nie widzi pendrive. Czytałem, że pendrive musi być sformatowany do formatu FAT32. Tak więc sformatowałem i konsola nadal go nie widzi. Podpiąłem później pod konsolę mój dysk przenośny(250GB) i konsola go widzi, lecz prosi o formatowanie go. Niestety nie chce go formatować, ponieważ nie mam gdzie później pomieścić tych 250GB.
    Tak więc mam prośbę: możecie mi pomóc na tyle, abym mógł podpiąć pendrive do konsoli?
    A może znacie jakiś inny sposób na przerzucenie muzyki na twardy dysk XBOXa, poza przerzuceniem przez płytę?
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak nie wyszukuje, to nic na to nie poradzisz. Czasami niektórych nie wykrywa. Poza tym nie można przenosić mp3 itp. na dysk konsoli.

4. LISTI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To czemu jest coś takiego jak biblioteka muzyki?

5. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zeby skopiowac muzyke na dysk konsoli musisz wlozyc do napedu plyte CD z muza nagrana w formacie audio, wtedy konsola konwertuje kawalki i zrzuca je na dysk twardy konsoli

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    możesz włączyć muzykę, która znajduje się na pamięci przenośnej, ale nie możesz skopiować jej na dysk konsoli.

7. LISTI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok. Dzięki Panowie. Proszę o nie zamykanie tematu. Będę jutro pisał w razie jakichś problemów. :)

Wczytywanie...

Poleć forum