1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podłączeniem rutera z Xboxem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez caroliscool, Grudzień 21, 2012.

1. caroliscool

caroliscool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam problem podłączenia Xboxa z RGH z ruterem. Mój ruter to TP LINk WR340G. Xbox z dashem 12602. Nie mam pojecia co moze byc problem bo gdy podlaczam kabel do rutera nie swieci sie lampka. NXE gdy wchodze na ustawienia sieci pokazuje że nie ma kabla. Dash lanch tak samo. W tym NXE grzebalem zeby sam pobieral IP ale nie wiem gdzie to jest. DHCP jest odpalone w ruterze. xell tez nie pobiera IP. probowalem podlaczyc pod kompa ale tez nie wykrywa Xbox. Nawet nie wiem gdzie mam ustawienia ręczne.
    Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    masz coś jeszcze podpięte pod ten router?
    w xboxie nie grzeb. jezeli masz wlaczone DHCP(sprawdz ilu klientow moze sie podlaczyc)to klocek powinien dostac ip od routera i wszystko. radze szukac w google rozwiazania.

4. caroliscool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Słuchaj mam pod ruter podłaczony 1 komputer (kabel Lan) i 2 komputery (WIFI). Wysylam screeny jak wygladaja poszczegolne zakładki DHCP.

5. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    skoro inny sprzet dziala to xbox tez powinien.
    co to znaczy, ze nie ma kabla pod FSD? jak nie pobiera ip to powinny byc 0 w adresie.
    w NXE gdzies w ustawieniach są opcje netowe. musisz pogrzebać.
    kabel dobry?

6. caroliscool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To znaczy to że nie wykrywa kabla jak jest FSD. Pisze Idle... No wlasnie jak wchodze w NXE ustawienia sieciowe i połaczenie przewodowe wyskakuje ze mam sprawdzic czy jest podlaczony. Teraz sprawdzilem kabel i jest dobry (podłączylem nim laptopa).

7. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak pisze idle. to znaczy, ze polaczenie nie jest uzywane. do takiego stanu dochodzi po pobieraniu z poziomu FSD. testowane organoleptycznie :)
    co nie zmienia faktu, że obok powinno być ip klocka.

8. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    zadzwoń do swojego operatora internetowego

9. caroliscool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Sebek1993
    po co mam dzwonić do operatora jak nawet ruter (bez internetu) nie może połączyć się z Klockiem.
    @Diabolique co to znaczy pobierane z poziomu FSD?
    No wlasnie nie ma IP nigdzie. Jak włączam XELL to wyskakuje mi jakis MAC i IP ale nie łączy się z ruterem

Wczytywanie...

Poleć forum