1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podłączeniem X360 do internetu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shin, Listopad 10, 2010.

1. Shin

Shin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam pytanko, ponieważ nie mam pojęcia w jaki sposób mogę podłączyć mojego Xboxa 360S do internetu. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, więc proszę o dokładne wytłumaczenie co i jak. Mam internet sieciowy, podłączony do zintegrowanej karty w komputerze.

Tu zdjęcie:

I teraz moje pytanie. Czy niezbędny jest mi router do podłączenia Xboxa z internetem? Czy nie mogę odłączyć kabla od komputera i podłączyć do Xboxa? (Swoją drogą próbowałem, ale nie wykrywa mi internetu, wtyczka wchodzi bez problemu). Jak to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niezbędny jest ci router, tyle ci powiem, bo wujek Google powie ci wszystko tak samo jak wyszukiwarka forum

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie potrzebny jest router

xboxa mozna podłączyć przez kartę sieciowa w PC kablem krosowanym i ustawić połaczenie
    wg. tego >>> Xbox 360 - Online Center - Offline

nie zapomnij w PC udostępnić połaczenia sieciowego

5. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko wtedy komputer będzie musiał być włączony jak będe grał prawda?

A może mi ktoś polecić jakiś dobry i tani router? Wiem że znajde to na setkach stron, ale uważam że forum służy do zadawania pytań, a tutaj przynajmniej wiecie o tym sporo. Także byłbym wdzięczny :)

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, bedzie musial.
    Jakiego masz operatora?

7. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Operatora? Nie wiem :D Po prostu kilometr ode mnie stoi sklep komputerowy o nazwie Intelcom, jakiś gość przyjechał, zamontował antene na dachu, podłączył kablem do kompa i działa, jakoś nie zagłębiałem się w to. Nie znam się za bardzo :D

8. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    to idź tam i się dowiedz czy masz kupić router DSL czy ADSL. bo to ********* różnica. chociaż obstawiam DSL. za ok.100-120zł powinieneś dostać dobry router N.

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Masz internet radiowy. To ci odrazu moge powiedziec ze przy burzy bedziesz mial problemy ze stabilnoscia lacza (lagi).

10. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem wcześniej internet radiowy, czyli antena za oknem i brak neta przy większym wietrzyku. Teraz tak nie mam, nie wiem, mieszkam w bloku, antena jest na dachu, wszyscy z bloku są do niej podłączeni - w tym ja. Do komputera przy internecie radiowym miałem osobną karte sieciową z takim wkręcanym kabelkiem, teraz wpinam kabel ethernetowy ( chyba, ale do Xboxa wchodzi bez problemu) do zintegrowanej karty w komputerze.

Wczytywanie...

Poleć forum