1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podlaczeniem X360 do neta

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez michal_007i, Grudzień 30, 2008.

1. michal_007i

michal_007i Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    probowalem polaczyc sie z netem kika razy wedlug roznych tutoriali.Niestety nie udalo mi sie to. Postanowilem zalozyc nowy temat i prosic o pomoc. Mam internet radiowy(SIS) oraz wlaczone PPPoE(Tylko nie piszcie,ze radiowki nie ma co podlaczac pod X360).Karta do ktorej podlaczony jest ineternet to D-Link DWL520+, kabel ktory laczy X360 z kompem podlaczam do zintegrowanej karty Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC. Wiem,ze trzeba wpisac jakies dane, ktorem mozna otrzymac po wlaczeniu Start->Uruchom->cmd->ipconfig /all.Oto one:

Prosze was o dokladny opis jak dobrze skonfigurowac konsole i komputer.Jezeli zapomnialem o jakejs potrzebnej informacji piszcie to podam.

Z gory dzieki za pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nix2

Nix2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie :)

To ja się podłączę pod topik... mam w zasadzie taki sam sprzęt, czyli

Mam Xboxa Premium/60GB z nowym Dashem i próbuje się podłączyć do XBL...

Neo 512 z modemem/routerem wi-fi i laptopa z wi-fi, router to D-Link DSL G624T

Próbuje udostępnić net z laptopa do xboxa, niestety choć połączenie kablowe lapek=>xbox jest poprawne( ustawienia manual) to xbox z netem się nie łączy - wyskakuje błąd że

cytuję "Wprowadzony serwer DNS nie zamienił nazwy serwerów usługi Xbox LIVe i witryny Xbox.com "

Dodatkowo dzieje się tak że laptop łączy się z netem po wi-fi , ale NIE przy połączonej konsoli kablem Ethernet.... jak wyłączę kabel laptop=>xbox, laptop znów ma połączenie z netem...

No i pytanie... co z tym zrobić ? Swoją drogą widziałem wypowiedzi typu:
    "Twoja konsola nie akceptuję serwerów DNS, bo ich nie widzi nawet jak je wpiszesz, a jak będzie router to sama automatycznie wszystko wyczyta"

Czy to jest rozwiązanie- czyli podpięcie konsoli Ethernetem do routera/swicha ?

pzdr! Nix

Wczytywanie...

Poleć forum