1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podłączeniem xbox360 do sieci bezprzewodowej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bilbag, Marzec 5, 2012.

1. Bilbag

Bilbag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z podłączeniem Xboxa360 slim do sieci bezprzewodowej. Test połączenia wywala się na pierwszym odcinku pomiędzy konsolą a siecią. Przeszukałem już masę poradników, porad na tym forum. Włączyłem w routerze DHCP, UPnp zgodnie z zalecenia użytkowników tego forum i nadal błąd połączenia występuje w tym samym miejscu. Posiadam router Pentagram Cerberus P 6362 802.11n 300Mbps, dostawca internetu to Multimedia.
    Wszystkie inne urządzenia (komputery, laptopy, telefony) nie mają problemu z połączeniem do sieci tylko z konsolą jest problem.
    Proszę o pomoc bardziej doświadczonych bo mi już się pomysły skończyły. Dodam jeszcze że nie mam możliwości podpięcia konsoli przez kabel, a mostkowanie połączenia przez laptop to również mało atrakcyjne rozwiązanie (laptop w salonie przy konsoli nie przejdzie).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bilbag

Bilbag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawdę jest aż tak źle i nikt nie wie jak pomóc, czy nie chce się wam odpowiadać bo temat był już niejednokrotnie wałkowany.
    Tylko że każdy tego typu problem jest inny.
    No trudno, będę walczył dalej. Wypróbowałem już całą masę konfiguracji sieci, rputera, konsoli i nie wiem czego jeszcze.
    Problem sie rozwiazuje sam jesli podłącze konsole kabelkiem do lapka z netem moblinym, ale to nie rozwiazanie żeby grać po sieci trzeba podłączać dodatkowe urządzenia.

Ps. sorki za błędy ortograficzne i inne stylistyczne

4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Czy konsola uzyskuje automatycznie ip i dns?

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

5. Bilbag

Bilbag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bezprzewodowo nie pobiera z automatu, wpisywanie ręczne ip, maski oraz bramy i dns nie pomaga.
    Klonowanie adresu też nie dało żądanego skutku.

Adresy pobiera automatycznie po kablu.

6. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Mam w domu router który zapewnia połączenie konsoli, laptopowi i drugiemu komputerowi. Jedyne co musiałem zrobić żeby konsola działa z nim to wpisanie hasła do routera, nie musiałem wpisywać żadnych adresów ip, dns itp.

7. Bilbag

Bilbag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany.

Zmieniłem w ustawieniach routera szyfrowanie z WPA2 na WPA. Konsola poprawnie przeszła przez testy połączenia z siecią i internetem.

Temat do zamknięcia.

8. lookasoo

lookasoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    u mnie dalej problem z podłączeniem mimo zmiany szyfru na WPA.

jakieś inne sugestie?
    pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum