1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podłączeniem xboxa 360 do monitora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez shii, Styczeń 12, 2015.

1. shii

shii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem otóż nie wiem jaki kabel kupić aby podpiąć mojego xboxa do dosyć starego monitora czy może być taki kabelek ? :http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-3-0m-klasa-1-3c-gold-szczecin-i4950209566.html jeśli nie to prosiłbym o poradę w wyborze kabla. I czy taki kabel jak podałem zagwarantuje mi dźwięk z monitora w którym są głośniki czy nie?

ZDJĘCIA PONIŻEJ

Załączniki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    HDMI--> DVI styknie obojętnie jaki.

4. shii

shii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli ten co podałem w linku będzie ok ? a jak z dźwiękiem czy jakieś inne kabeki będą potrzebne ? bo w monitorze mam zwykłe wejścia minijack ?

5. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli monitor obsługuje dźwięk przez DVI, to go będziesz miał. Jeśli nie, to musisz podłączyć dodatkowy kabel. Sprawdź w instrukcji monitora lub po prostu podłącz i sprawdź.

Wczytywanie...

Poleć forum