1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podłączeniem xboxa pod monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vegio, Czerwiec 6, 2011.

1. Vegio

Vegio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    witam! mam bardzo duży problem z podłączeniem xboxa pod monitor. przeczytałem kilka wątków (google, większość na tej stronie) i mimo wszystko nie chce działać.
    mam xboxa z hdmi oraz podstawowym kablem (od arcade, 3 cinche), dostałem od brata kabel hdmi->dvi, który kupił jakiś czas temu za kilka zł i go ani razu nie użył, wpiąłem xboxa pod monitor tym kablem, nie chce działać. pomyślałem, że kabel tani i nigdy nie sprawdzany to może być wadliwy więc dzisiaj kupiłem jakiś lepszy kabelek. wpinam i na monitorze oczywiście "No Signal". xbox na wejściu hdmi pod TV działa ok, tak samo komputer pod DVI w monitorze też. kabelek nowy więc raczej dobry. kiedy podpinałem xboxa to komputer wpinałem pod vga, i gdy był komputer włączony przełączałem w monitorze na digital i nadal nic. wziąłem xboxa na TV, zmieniłem rozdzielczość na najmniejszą, wpinam i nadal nic. podczas gdy do xboxa jest wpięty kabel tylko od hdmi to pad jakby szuka xboxa, a jak wepnę do xboxa też ten kabel dołączony (który ciągle jest do amplitunera wpięty, bo taki był zamiar) to znajduje pad xboxa, ale obrazu jak nie było tak nie ma. próbowałem chyba wszystkiego.
    monitor : iiyama ProLite E1900S 19" rozdzielczość 1280x1024
    bardzo proszę o pomoc jak najszybciej, bo jak się nie uda to bym spróbował oddać nowo zakupiony kabel

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lipek

Lipek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    hej.
    ja podpinałem xpudło pod monitor takim kabelkiem

[​IMG].

nie mam co prawda w monitorze dvi (tylko vga) ale obraz u mnie śmigał. bez dźwięku. z dźwiękiem musiałem tyci pokombinować. na takim kableku (poniżej) miałem podobnie jak ty, no signal.

4. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Zdaje się że te kable przesyłają sygnał z komputera do Hdmi a nie odwrotnie.
    Wlutowana w sygnał może być np.dioda .

Rozwiązanie podał Lipek (ten kabel z 1-szego zdjęcia ) u mnie też działało.

Wczytywanie...

Poleć forum