1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z podlaczeniem zasilacza do pradu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danio94ns, Październik 6, 2011.

1. danio94ns

danio94ns Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem czemu poprzedni temat zostal zamkniety skoro nie dostalem odpowiedzi.
    mam konsole slim 4gb ntsc. spalil mi sie zasilacz bo transformator byl felerny. kupilem europejski zasilacz do fata konsoli i przejsciowke z fat na silm. no to mam jak polaczyc zasilacz z konsola. ale jak teraz z pradem? mam wziasc kabel ze starego zasilacza spalonego? tylko ze on ma to wejscie amerykanskie takie plaskie bolce. to co mam kupic przejsciowke na kontakt czy co??

mam taka przejsciowke z radia ktore bylo kupowane w holandii kabel pasuje ale nie wiem czy znowu cos sie nie stanie na spodzie pisze 250 V 6 A. W naszym gniazdku normalnie chodzilo

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    jezeli na obu urządzeniach masz napisane że napięcie wejściowe to 220v - 240v to możesz smialo łączyć

4. danio94ns

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oba urzadzenia to masz na mysli zasilacz i? przejsciowke?
    mam konsole z usa czyli 110v. na forum mowili zeby kupic zasilacz europejski wiec kupilem. pisze na nim input - 200v - 240v. do konsoli mam przejsciowke z fata na slima bo to zasilacz do fata a ja mam slima. do pradu to wkladam ten kabel ktorymbyl podlaczony stary zasilacz (nic sie nie stanie?) tylko ze no wiadomo wejscie inne to mam przejsciowke na niego. tylko ze na niej jest 250v nie 200 - 240. nic sie nie stanie??

5. danio94ns

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Kabel mozesz nawet taki od pc wziasc i bedzie dzialal.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum